Yüreğim Seni Çok Sevdi

Canan Tan

Yüreğim Seni Çok Sevdi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-28
YAZAR Canan Tan
ISBN 6050931501
DOSYA FORMATI 5,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Biliyorum, imkânsız aşk bu!” demişti Murat. “Amahükmedemiyorum kendime. Çünkü, YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ!”Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını:yüreğim seni çok sevdio yürek talano yürek yangın yerio yürek seni istiyorbir tek seni...Aslı ile Murat’ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yüreğim Seni Çok Sevdi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yüreğim Seni Çok Sevdi.

...şmeyen dizeler bunlar.. İlk önce Piraye,sonra Aslı ... Yüreğim Seni Çok Sevdi Kitap Kısa Özeti Bilgi Kirliliği ... .. Let us know what's wrong with this preview of Yüreğim Seni Çok Sevdi by Canan Tan. "Yüreğim seni çok sevdi O yürek talan O yürek yangın yeri O yürek sen istiyor Bir tek seni..." Yüreğim Seni Çok Sevdi - Canan TAN. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde işletme okuyan Aslı, kendi halinde bir kızdır. Aynı üniversitede öğrenci olan Murat arkadaş ortamında Aslı ile tanışır. "Biliyorum, imkânsız aşk bu! Ama hükmedemiyorum k ... Yüreğim Seni Çok Sevdi - Canan Tan - morkitaplik.com ... . "Biliyorum, imkânsız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. "Çünkü, Yüreğim Seni Çok Sevdi!.." Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını. Yüreğim Seni Çok Sevdi romanı Canan Tan tarafından kaleme alınan harika bir aşk hikayesidir. Türkiye ve Amerika arasında bir git gel serüveni sunuyor bize Yüreğim Seni Çok Sevdi. Öğlen öylesine kitaplara bakarken buldum bu kitabı. O kadar uzun zaman olmuş ki okuyalı unutmuşum bile. Hüzünlendim biraz. Halbuki ne etkilemişti beni. Tekrar o zamanlara döndüm. "Yüreğim seni çok sevdi, yürek talan, yürek yangın yeri, yürek seni istiyor bir tek seni..." Aslı ile Murat'ın İstanbul - Bursa - Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü. Yüreğim seni çok sevdi demişdin. Fazlasıyla kanıtladın. Bu kadarını yapamadım ben. "biliyorum, imkansız aşk bu! ama hükmedemiyorum kendime.." demişti.. "çünkü, yüreğim seni çok sevdi!" Söylemiştim sana, ölesiye bir aşk yok aramızda. Onun yüreği senin kadar sevmiyor beni. yazarın "piraye" ve "söylenmemiş şarkılar" diye 2kitabı daha var. en az yüreğim seni çok sevdi kadar güzel. Biraz okuyunca bırakamayacaksınız ben çok beğendim "Yüreğim seni çok sevdi" Murat ile Aslı'nın arasından geçen duygusal bir aşkı anlatıyor. Aslı ve Murat İstanbul teknik üniversitesinde okuyordu. Yüreğim Seni Çok Sevdi de Aslı ile Murat'ın hikayesine konuk oluyoruz. Canan Tan'ın daha önce Piraye'sini okumuş, beğenmiştim. Bu kitabını da oldukça sevdim. Bu kitap bana dünyada sevdiğim tek adamın bana hediyesi. Benim böyle de bir huyum var sevdiğim kişilerden kitap gelince okumaya kıyamıyorum pek. Sanki okuyunca eskiyecekmiş gibi hissediyorum. "Çünkü, yüreğim seni çok sevdi!…" Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını. o yürek yangın yeri. o yürek seni istiyor. bir tek seni…" Kitabın Künyesi. Adı: Yüreğim Seni Çok Sevdi. Yüreğim seni çok sevdi O yürek talan O yü...