Kutsal Kitabın Yorumu

Isaac Newton

Kutsal Kitabın Yorumu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-05
YAZAR Isaac Newton
ISBN 6055222031
DOSYA FORMATI 11,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Newton gibi rasyonel düşünceyi benimseyen, pozitif bilimin kurucuları arasında yer alan ve pozitivist-materyalist anlayışların adeta temel referanslarından birisini oluşturan önemli bir bilginin, hayalleri zorlayan, böylesine Messianist, apokaliptik, mitik ve mistik bir metinle ilgilenmiş olması çok manidardır.Ne var ki ondan sonra gelen Aydınlanmacı, rasyonalist ve pozitivist aydınların çoğu bu metnin otantik olup olmadığını tartışmakla yetinmişler ve ifade ettiği anlam üzerinde pek durmadıkları gibi, çalışmayı görmezlikten gelmişlerdir.Diğer taraftan bu eser din-bilim ilişkileri bakımından da büyük bir önem arz etmektedir. Sadece ilahiyatçıların ve özellikle de dinler tarihçilerinin uğraştıkları bir konuda pozitif bilimlerin önde gelen simalarının ortaya koyacakları yaklaşımlar, dini bakımdan bir anlam ifade etmese de, bilim, felsefe ve entelektüel düşünce bakımından çok önem ifade eder..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kutsal Kitabın Yorumu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kutsal Kitabın Yorumu.

...e ışık tutarak bizleri Avrupa... İnsanlık tarihinin en büyük zihinlerinden biri olan İngiliz bilim adamı Isaac Newton, Kutsal Kitabın Yorumu adlı bu kitapta Danyal'ın kehanetlerine ışık tutarak bizleri Avrupa ... Kutsal Kitabın Yorumu Isaac Newton ... ... ...Cyber Security Platform Kültür ve Sanat Dünyası E-Book Sir Isaac Newton - Kutsal Kitabın Yorumu. | | V Zippyshare.com - KUTSAL KITABIN YORUMU-SIR ISAAC NEWTON.pdf. Kutsal Kitabın Yorumu. 241 Sayfa · 2014 · 5.12 MB · 1,614 İndirme· Türkçe. hazırlanan Entelektüelin Kutsal Kitabı, 7 farklı alandan 365 temel bilgi sunuyor. 9 €. İnsanlık tarihinin en büyük zihinlerinden biri olan İngiliz bili ... Aytunç Altındal - Sir Isaac NEWTON Kutsal Kitabın Yorumu ... . 241 Sayfa · 2014 · 5.12 MB · 1,614 İndirme· Türkçe. hazırlanan Entelektüelin Kutsal Kitabı, 7 farklı alandan 365 temel bilgi sunuyor. 9 €. İnsanlık tarihinin en büyük zihinlerinden biri olan İngiliz bilim adamı Isaac Newton, Kutsal Kitabın Yorumu adlı bu kitapta Danyal'ın kehanetlerine ışık tutarak bizleri Avrupa... Facede yorum yaptıktan sonra yorumu geri silip alttaki yorumu sap gibi bırakmak... KİTABIN TARİHÇESİ Kitabın tarihinin karmaşıklığı, bir yandan zaman boyunca farklı biçimler al......