Küçük Oda Dokuz Pencere (Ciltli)

Alp Şentürk

Küçük Oda Dokuz Pencere (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-15
YAZAR Alp Şentürk
ISBN 6055097448
DOSYA FORMATI 4,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Depremle alt üst olan bir hayat, hastalıkla boğuşan bir genç, depresyondaki bir kadın, barlarda dolaşan bir yalnız, hayat arayışında bir robot, güzelliğinden bıkmış bir sarışın, bağımlı bir mağara adamı, kıyamet günü ve bir kutu şampuan.Dokuz öykü, dokuz farklı pencere... Farklı zamanlar, farklı mekânlar, bambaşka deneyimler... Buluşma noktasında ortak arayışlar, inişler, çıkışlar... Aşk ve nefret, yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide gidip gelen hayatlara dokunuyor Küçük Oda Dokuz Pencere.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Oda Dokuz Pencere (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Oda Dokuz Pencere (Ciltli).

...k Oda Dokuz Pencere Ciltli. Yıl : 2016,00000000 Sayfa Sayısı : 97,00000000 ... Küçük Oda Dokuz Pencere Ciltli, Alp Şentürk, Goa... - tumkitaplar.com ... . Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Küçük Oda Dokuz Pencere, Alp'in açıklamasına göre "bir öykü kitabı. İçinde dokuz adet öykü var. Öyküler arasında bariz bir bağlantı olmasa da kahramanların arayışları birbirine oldukça benzer. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Atlas Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( kucuk oda dokuz pencere ). 9786055097448 ... Atlas Kitap Arama / "Kucuk Oda Dokuz Pencere" Kelimesi İçin Toplam... ... ... Sitemizde en son aranan kelime ( kucuk oda dokuz pencere ). 9786055097448. 428375. Küçük Oda Dokuz Pencere Ciltli. Goa Basım Yayın. 8.89. Alış-Veriş Listeme Ekle. Küçük Oda Dokuz Pencere (Ciltli). Aşk ve nefret yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide gidip gelen hayatlara dokunuyor Küçük Oda Dokuz Pencere. Alış-Veriş Listeme Ekle. Küçük Oda Dokuz Pencere (Ciltli). Aşk ve nefret yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide gidip gelen hayatlara dokunuyor Küçük Oda Dokuz Pencere. İlk olarak Apple iBookstore'da yayınlanan Küçük Oda Dokuz Pencere'nin resmi Facebook sayfasına hoş geldiniz. Facebook'ta Küçük Oda Dokuz Pencere'nin daha fazla içeriğini gör. Dokuz öykü dokuz farklı pencere... Farklı zamanlar farklı mekânlar bambaşka deneyimler... nefret yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide gidip gelen hayatlara dokunuy...