Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım)

Oktay Aras

Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-12-28
YAZAR Oktay Aras
ISBN 6056127243
DOSYA FORMATI 7,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Binlerce kaynak taranarak beş yılda hazırlanan, “Galatasaray Lisesi Yazarlar ve Kitaplar” adlı bu üç ciltlik çalışma, ülkemizin gurur kaynağı insanlarından bir demetinin, dokuz yüzü aşkın Galatasaray Lisesi yazarın ve kitaplarının yer aldığı bir derlemedir.Yalnız Türkiye’de değil, dünyada da eşine az rastlanabilecek bir kurum olan Galatasaray Lisesi’nden yetişenlerdn, sadece yazarların ele alınması bile, bu kurumun ayrıcalığı hakkında size fikir verecektir.Bu çalışmada, sanat, edebiyat, bilim, siyaset, spor ve daha birçok alanda ülkemizde en önde gelen insanların hayat hikayelerini, kitaplarının özetlerini okuyacak, bir Lisenin, bir ülkenin yaşamında ne kadar büyük yer aldığını göreceksiniz.Bu kitapta, edebiyat tarihimizde çok tanınan bazı yazarların, bugüne kadar yayınlanmış biyografilerinde yer almayan Galatasaray Lisesi ile ilişkilerini okuyacaksınız.Bu çalışmayı incledikten sonra, Galatasaray Lisesi gibi kurumların varlığının, desteklenmesinin v sayılarının arttırılmasının, ülkemii nasıl daha ileriye, daha uygar ve daha gelişmiş bir seviyeye getirebileceğini, çok daha iyi anlayacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım).

...lı bu üç ciltlik çalışma, ülkemizin gurur kaynağı insanlarından bir demetinin ... Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım) - Oktay Aras... ... ... 27.08.2018 tarihinde gönderilmiş turinr tarafından. Zinde reklam yayıncılık. Oktay Aras. Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım). Binlerce kaynak taranarak beş yılda hazırlanan, "Galatasaray Lisesi Yazarlar ve Kitaplar" adlı bu üç ciltlik çalışma, ülkemizi... Kitap Fırsatları En İyi Kitap Sitesi. 0212 678 67 61. Alış-Veriş Listeme Ekle. Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar ( ... Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım) PDF İndir... ... . 0212 678 67 61. Alış-Veriş Listeme Ekle. Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım). Binlerce kaynak taranarak beş yılda hazırlanan "Galatasaray Lisesi Yazarlar ve Kitaplar" adlı bu üç ciltlik çalışma......