Şehrin Kayıp Kızı

Çınar Özhan Özcan

Şehrin Kayıp Kızı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-06
YAZAR Çınar Özhan Özcan
ISBN 6051730868
DOSYA FORMATI 5,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Arya’nın bir trafik kazası sonrası kendi adının yazılı olduğu bir mezar ile karşılaşmasıyla başlayan; İstanbul, Paris ve Irak’a kadar uzanan geçmişini ararken yaşadığı heyecan fırtınası.Arya yapayalnız iken kendi mezarını bulması ile bir anda hayatı daha da allak bullak olur, İstanbul’da karşısına çıkan ilginç karakterler ve çelişkili olaylar onu yaşadıklarını sorgulamaya zorlar. Şehrin her köşesinde başka bir sürprizle karşılaşır.Geçmişinin sırları onu İstanbul’dan Paris’e kadar savurur.Son saniyeye kadar süren heyecan fırtınasında her detay önemlidir… “Ardına baktığında bir şey göremiyorsan, varlığından şüphe duyma vaktidir.” 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şehrin Kayıp Kızı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şehrin Kayıp Kızı.

...about this. Roman(Epsilon) Arya kendi adının yazılı olduğu bir mezar ile karşılaşır; İstanbul, Paris ve Irak'a ... Kitapi | Şehrin Kayıp Kızı | Katalog ... ... See more of Şehrin Kayıp Kızı on Facebook. "Şehrin Kayıp Kızı" Epsilon Yayınlarından 2016 yılında çıkan 224 sayfalık bir roman. "Şehrin Kayıp Kızı" nın yazarı Çınar Özhan Özcan Türk edebiyatının genç yazarlarındandır. Şehrin Kayıp Kızı yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Şehrin Kayıp Kızı kitabına benzeyen kitaplar. Bir hayat okudum ve hayatım değişti. Şehrin kayıp kızı.. Şehrin her k ... Şehrin Kayıp Kızı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Bir hayat okudum ve hayatım değişti. Şehrin kayıp kızı.. Şehrin her k...