Son Zeytinler

Berna Güzey Yırtıcı

Son Zeytinler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-06
YAZAR Berna Güzey Yırtıcı
ISBN 6051557519
DOSYA FORMATI 8,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Berna Güzey Yırtıcı’nın, üçü ödüllü toplam dokuz hikâye ve iki denemesinden oluşan Son Zeytinler, hayatın türlü sahneleri arasında kaybolup kendisini bulmaya çalışan insan hallerini yalın, gösterişsiz ve okuyanı içine çeken bir dille aktarıyor. Dolambaçsız anlatının patikalarında iç ısıtan ve bizi düşünmeye sevk eden bu kalem işlerinde, maddi dünyanın gerçekleriyle çerçevelenenler kadar, masalsı ve fantastik ögeler içeren, daimi mutluluğun, önyargısız yaşamın, özlenen dostların arandığı, hodkâmlıkların, ihtirasların, iyilik ve adanmışlıkların, anlamlı bir bütünün parçaları olarak işlendiği, hepimizin hayatına dair izler beliriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Son Zeytinler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Son Zeytinler.

...n hallerini yalın... » Son Zeytinler Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması ... Son Zeytinler - Berna Güzey Yırtıcı - %30 İndirim - Kitap... ... . Berna Güzey Yırtıcı'nın, üçü ödüllü toplam dokuz hikâye ve iki denemesinden oluşan Son Zeytinler, hayatın türlü sahneleri arasında kaybolup kendisini... 10.08 TL. Berna Güzey Yırtıcı'nın, üçü ödüllü toplam dokuz hikâye ve iki denemesinden oluşan Son Zeytinler, hayatın türlü sahneleri arasında kaybolup kendisini bulmaya çalışan insan hallerini yalın... 15.12 TL. Son ZeytinlerSon Zeytinler - Berna Güzey Yırtıcı'nın, ... Son Zeytinler Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... ... 15.12 TL. Son ZeytinlerSon Zeytinler - Berna Güzey Yırtıcı'nın, üçü ödüllü toplam dokuz hikâye ve iki denemesinden oluşan Son Zeytinler, hayatın türlü sahneleri arasında kaybolup kendisini... Son dakika Zeytin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. Kulübün şube sorumlusu Volkan Zeytin, açıklamasında, Kale 1957'de oynayan Eylül Akarçeşme'yi transfer ettiklerini belirtti. Berna Güzey Yırtıcı'nın, üçü ödüllü toplam dokuz hikâye ve iki denemesinden oluşan Son Zeytinler, hayatın türlü sahneleri arasında kaybolup kendisini bulmaya çalışan insan hallerini yalın... Berna Güzey Yırtıcı. Berna Güzey Yırtıcı'nın, üçü ödüllü toplam dokuz hikâye ve iki denemesinden oluşan Son Zeytinler, hayatın türlü sahneleri arasında kaybolup kendisini bulmaya çalışan insan... Berna Güzey Yırtıcı'nın "Son Zeytinler" kitabı imza günü 5 Ocak Cumartesi saat 15:00'de Route Kütüphane'de.. Berna Güzey Yırtıcı'nın, üçü ödüllü toplam dokuz hikâye ve iki denemesinden oluşan......