Kayıp Ruhlar Durağı

Zeynep Altunok

Kayıp Ruhlar Durağı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-11
YAZAR Zeynep Altunok
ISBN 6053064213
DOSYA FORMATI 3,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Her insanın ruhunda bir çatlak vardır. Bazıları bu çatlağı küçültmesini, gizlemesini çok iyi bilir ama o hep oradadır. Bazıları o çatlağı gizleyemez, göz ardı edemez; küçültmek istedikçe daha da büyütür. Ve o çatlak büyüdükçe ruhu yutar. Düşünemeyen, hissedemeyen hissizliğin engin denizinde boğulan zavallı bir zihinden ibaret olurlar. Bu hikayeler de çatlağını gizleyemeyen ruhların hikayeleri. Kendi zihinlerinde sıkışıp kalmışların hikayeleri."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kayıp Ruhlar Durağı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kayıp Ruhlar Durağı.

...sizliğin engin denizinde boğulan zavallı bir zihinden ibaret olurlar ... Kayıp Ruhlar Durağı Zeynep Altunok ... . Bu hikayeler de çatlağını gizleyemeyen ruhların hikayeleri. İkinci Adam Yayınları. Kayıp Ruhlar Durağı - Zeynep Altunok. HBV00000GKG1E. Hatalı İçerik Bildir. Kayıp Ruhlar Durağı - Zeynep Altunok YorumlarıTüm yorumları gör (1). 7.78 €. " Herinsanınruhundabirçatlakvardır. Bazılarıbuçatlağıküçültmesini, gizlemesiniçokiyibilirama o heporadadır. Bazıları o çatlağıgizleyemez, gözardıedemez; küçültmekisted ... Kayıp Ruhlar Durağı Zeynep Altunok ... . Bazıları o çatlağıgizleyemez, gözardıedemez; küçültmekistedikçedaha da büyütür. Kargo dahil en ucuz13,15 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Kayıp Ruhlar Durağı. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: Bugün 10:27 idefix. 16.20 TL. Kayıp Ruhlar DurağıKayıp Ruhlar Durağı - Herinsanınruhundabirçatlakvardır. Kayıp Ruhlar Durağı. "Her insanın ruhunda bir çatlak vardır. Ve o çatlak büyüdükçe ruhu yutar. Düşünemeyen, hissedemeyen hissizliğin engin denizinde boğulan zavallı bir zihinden ibaret olurlar. Kayıp Ruhlar Durağı kitabının ücretsiz pdf'ini indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye girip indir butonuna basmak. Kayıp Ruhlar Durağı. 31 Aralık 201931 Aralık 2019 osem. Deneme (Yerli)/. Kayıp Ruhlar Durağı. Kayıp Ruhlar Durağı. 10.56 TL. Ve o çatlak büyüdükçe ruhu yutar. Düşünemeyen, hissedemeyen hissizliğin engin denizinde boğulan zavallı bir zihinden ibaret olurlar. Bu hikayeler de çatlağını gizleyemeyen ruhların hikayeleri. 14.08 TL. Ve o çatlak büyüdükçe ruhu yutar. Düşünemeyen, hissedemeyen hissizliğin engin denizinde boğulan zavallı bir zihinden ibaret olurlar. Bu hikayeler de çatlağını gizleyemeyen ruhların hikayeleri. "Her insanın ruhunda bir çatlak vardır. Bazıları bu çatlağı küçültmesini, gizlemesini çok iyi bilir ama o hep oradadır. Bazıları o çatlağı gizleyemez, göz ardı edemez; küçültmek istedikçe daha da büyütür. 13.89 TL. Kayıp Ruhlar Durağı-İkinci Adam Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kayıp Ruhlar Durağı Zeynep Altunok İkinci Adam Yayınları. "Her insanın ruhunda bir çatlak vardır. Bazıları bu çatl...