Çocuklar İçin Şekillerle Çıkartmalı Sudoku

Nuray Kargı

Çocuklar İçin Şekillerle Çıkartmalı Sudoku
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-12-28
YAZAR Nuray Kargı
ISBN 6054910557
DOSYA FORMATI 4,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Günümüzün en ünlü japon oyunu olan “sudoku” japonca “sayılar tek olmalı” anlamına gelir ve günümüzde Asya’dan, Avrupa ve Kuzey Amerika’ya kadra yayılan oldukça popüler bir oyundur.Şekillerle Sudoku kitabımız, çocuklarımızın renkli şekiller çıkarmalarıyla oyun oynayarak,mantıksal akıl yürütme becerilerini geliştirmelerine kaynak sağlamayı amaçlıyor.Çocuklarımıza keyifli vakit geçirirken; çok yönlü düşünme kabiliyeti kazanma, odaklanma süresini artırma ve doğru karar verme yeteneğini geliştime konularında yardımcı oluyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuklar İçin Şekillerle Çıkartmalı Sudoku i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuklar İçin Şekillerle Çıkartmalı Sudoku.

... küçük yaştaki çocukların akıl oyunlarıyla tanışması, onları çözmesi için bir ... Çocuklar İçin Bölgesel Sudoku ... ... ...Amerika'ya kadra yayılan oldukça popüler bir oyundur.Şekillerle Sudoku kitabımız çocuklarımızın renkli şekiller çıkarmalarıy. Alış-Veriş Listeme Ekle. Çocuklar İçin Şekillerle Çıkartmalı Sudoku. Eğitici Oyuncaklar ve Eğitici Çalışmalar. Okul Öncesi Süper Sudoku Çalımaları. 23 Nisanda Çocuklar İçin Hafıza Oyunu Kartları. Okul Öncesi Çocukları İçin Sudok ... Çoçuklar İçin Şekillerle Sudoku-Kolektif Fiyatı ... . 23 Nisanda Çocuklar İçin Hafıza Oyunu Kartları. Okul Öncesi Çocukları İçin Sudoku Sayfaları (Yeni). Çocuklara yönelik zeka geliştirici oyunların önemi hepimizin malumu. Bunun önemi üstüne söz söylemek, açıklama yapmak sanırım bana düşmez.Ben sadece çocuğuna yeni bir şeyler öğretme... ...oyunu olan "sudoku" japonca "sayilar tek olmali" anlamina gelir ve günümüzde Asya'dan, Avrupa ve Kuzey Amerika'ya kadra yayilan oldukça popüler bir oyundur.Sekillerle Sudoku kitabimiz... konularinda yardimci oluyor. Ürün Adı: Çocuklar İçin Şekillerle Çıkartmalı Sudoku Ürün Kodu: 9786054910557 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi... Böylece 5-9 yaş grubundaki çocuklar için bu kitap, hem şekilsel algılarını kuvvetlendirme hem de bunu yaparken onlara Sudoku öğrenme fırsatı sunuyor. Kitap kategorisinde bulunan Çocuklar için Sudoku - 7x7 Çıkartmalı Sudoku 6 yaş+ - Kolektif ürününü en ucuz fiyat fırsatı ile siz değerli müşterilerimiz için Happy'de satışa sunmaktayız. Sudoku, Renklerle Sudoku ve Şekillerle Sudoku kitaplarında Sudoku kurallarını öğrenen, pekiştiren çocuklara daha karmaşık bir https://www.kirtasiyepaketi.com/urun/cocuklar-icin-bolgesel-sudoku. Şekillerle Sudoku kitabımız çocuklarımızın renkli şekiller çıkarmalarıyla oyun oynayarak mantıksal akıl yürütme becerilerini geliştirmelerine kaynak sağlamayı amaçlıyor....