Aklım Yanımda Değildi

Başak Günay Uluaydın

Aklım Yanımda Değildi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-14
YAZAR Başak Günay Uluaydın
ISBN 6052372326
DOSYA FORMATI 11,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Filmlerde izlediklerimizi taklit edip aşkı ezbere yaşıyoruz. Mutlu ya da mutsuz biten hikâyelerin ardından normal hayatı hiçbir dizi ya da film vermiyor. Devamında ne olduğunu bilmediğimiz bir duygunun ezber tarafını oynuyor, kendiliğinden gelişen durumlara ayak uydurmakta zorlanıyoruz. Belki sorun izlediğimiz aşk filmlerindedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aklım Yanımda Değildi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aklım Yanımda Değildi.

...an Aklım Yanımda Değildi kitabı okumak için harika! 16 ... Aklım Yanımda Değildi - 9786052372326 ... .06 TL. Filmlerde izlediklerimizi taklit edip aşkı ezbere yaşıyoruz. Mutlu ya da mutsuz biten hikâyelerin ardından normal hayatı hiçbir dizi ya da film vermiyor. Aklım Yanımda Değildi. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Aklım Yanımda Değildi" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Oran… Başak Günay. Filmlerde izlediklerimizi taklit edip aşkı ezbere yaşıyoruz. Mutlu ya da mutsuz biten hikâyelerin ardından normal ha ... Aklım Yanımda Değildi - Başak Günay - Kitap - Epey ... . Mutlu ya da mutsuz biten hikâyelerin ardından normal hayatı hiçbir dizi ya da film vermiyor. Ürün Adı: Aklım Yanımda Değildi Ürün Kodu: 9786052372326 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Başak Günay. Filmlerde izlediklerimizi taklit edip aşkı ezbere yaşıyoruz. Mutlu ya da mutsuz biten hikâyelerin ardından normal hayatı hiçbir dizi ya da film vermiyor....