Sevdiğim Çiçek Adları Gibi

Müfit Günay

Sevdiğim Çiçek Adları Gibi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-06
YAZAR Müfit Günay
ISBN 6051557496
DOSYA FORMATI 8,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Önemli eserlerin çevirmeni olarak tanıdığımız Müfit Günay, bu defa kendi hayat sahnesinden, yaşanmış veya kendisine ilham vermiş, bir şekilde temas etmiş olduğu isimlerin, şehirlerin, olayların gümrahından bize sesleniyor. Bir ilk telif olan bu kitapta, Sivas basın tarihinden, siyasi tarihimizin kişisel bir anlatısına, çocukluk hatıralarının özlenen safhalarından Winnipeg Kanada’nın günlük yaşam ayrıntılarına, paranın az, zamanın çok olduğu gençlik yıllarından, geciken er mektuplarına, mutluluğu sade ve ihtiyaçlardan arınmış bir yaşamda bulmayı salık veren baba öğütlerinden, mesai başlangıcını duyuran cer atölyesi sirenlerine, Çamlıhemşin’in serenderlerinden Free Winnipeg gazetesinde tebcil edilen tuhaf bir fedakârlık hikâyesine, keyifle okunacak metinler yer alıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevdiğim Çiçek Adları Gibi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevdiğim Çiçek Adları Gibi.

...Gibi. KİTAPLAR. Çok Satanlar. 11.90 TL ... Varmıydık...Belki...Biraz.... — Sevdiğim Çiçek Adları Gibi Sevdiğim... ... . Önemli eserlerin çevirmeni olarak tanıdığımız Müfit Günay, bu defa kendi hayat sahnesinden, yaşanmış veya kendisine ilham vermiş, bir şekilde temas etmiş olduğu isimlerin, şehirlerin... Gün olur, alır başımı giderim, Denizden yeni çıkmış ağların kokusunda. Şu ada senin, bu ada benim, Yelkovan kuşlarının peşi sıra. Dünyalar vardır, düşünemezsiniz; Çiçekler gürültüyle açar 13.60 TL. Önemli eserlerin çevirmeni ola ... Melih Cevdet Anday'ın 15 Unutulmaz Şiiri ... .60 TL. Önemli eserlerin çevirmeni olarak tanıdığımız Müfit Günay, bu defa kendi hayat sahnesinden, yaşanmış veya kendisine ilham vermiş, bir şekilde temas etmiş olduğu isimlerin, şehirlerin......