Muhtasar İbn Kesir Tefsiri Tercümesi (7 Cilt)

Muhammed Ali Es-Sabuni

Muhtasar İbn Kesir Tefsiri Tercümesi (7 Cilt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-23
YAZAR Muhammed Ali Es-Sabuni
ISBN
DOSYA FORMATI 10,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bugüne kadar yazılmış, bütün tefsirleri bir araya getiren şaheser. Kur ân-ı Kerîm i anlamak istiyorsanız; Kur ân ın Kur ân la tefsîrini öğrenmek istiyorsanız, Kur ân ın Hadislerle Tefsîrini öğrenmek istiyorsanız, Ashâb-ı Kirâm ın Kur ân-ı nasıl tefsîr ettiğini bilmek istiyorsanız, İbn Kesîr i okumalısınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Muhtasar İbn Kesir Tefsiri Tercümesi (7 Cilt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Muhtasar İbn Kesir Tefsiri Tercümesi (7 Cilt).

...in bir çoğunda meşhur ve büyük söz sahibi olan âlimlerden birisi ... Muhtasar İbni Kesir 7 Cilt ... . Hal tercümesi (Tabakât) kitaplarında ondan büyük bir övgü ile söz edilir. Muhammed Ali Es-Sabuni. Bugüne kadar yazılmış, bütün tefsirleri bir araya getiren şaheser. Kur ân-ı Kerîm i anlamak istiyorsanız; Kur ân ın Kur ân la tefsîrini öğrenmek istiyorsanız... Bugüne kadar yazılmış bütün tefsirleri bir araya getiren şaheser. ân ın Hadislerle Tefsîrini öğrenmek istiyorsanız Ashâb-ı Kir ... İndir Muhtasar İbn-İ Kesir Tefsiri (7 Kitap Takım) Kur'An-I Kerim... ... . ân ın Hadislerle Tefsîrini öğrenmek istiyorsanız Ashâb-ı Kirâm ın Kur ân-ı nasıl tefsîr ettiğini bilmek istiyorsanız İbn Kesîr i okumalısınız. Muhtasar İbn Kesir Tefsiri Tercümesi (7 Cilt Takım). Basım Yılı. https://www.ikrakitabevi.com/urun/muhtasar-ibn-kesir-tefsiri-tercumesi-7-cilt-takim. Muhtasar İbn Kesir Tefsiri Tercümesi (7 Cilt). Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Muhtasar İbn Kesir Tefsiri Tercümesi (7 Cilt). Mağaza: Altıgennet. Muhtasar İbni Kesir Tefsiri (6 Cilt+Şamua). 198,00 TL 360,00 TL. Hak Din...