Dünyaya Yön VerenEn Etkin 100

Michael H. Hart

Dünyaya Yön VerenEn Etkin 100
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-25
YAZAR Michael H. Hart
ISBN 6056856228
DOSYA FORMATI 3,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Michael Hart'ın tartışmalara yol açan elinizdeki kitabı ilk kez yayınlandığında, eleştirmenler yazarın oldukça cesur olduğundan bahsediyordu. Hart, kendince en etkili bulduğu kişilerin listesini yapmakla kalmamış, onları etki derecelerine göre sıralamıştı. Fakat eleştirmenler yanıldı. Kitap o günden bu güne iyi bir satış grafiği elde etti. Yıllar geçtikçe Hart'ın elindeki listeye yeni isimler eklendi, revize edilmiş yeni baskılar yapıldı ve kitaba olan ilgi hep taze kaldı. Elinizdeki kitap, eserin yenilenmiş ve genişletilmiş baskısı. Hart'ın listeyi hazırlarken en önemli ölçüsü; en etkili olanları, milyonlarca insanın kaderini belirlemiş, medeniyetlerin yükseliş ve çöküşüne sebep olmuş, tarihin gidişini etkilemiş insanları bir araya toplamaktı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dünyaya Yön VerenEn Etkin 100 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dünyaya Yön VerenEn Etkin 100.

...ruş kazanılan bir kuruştur." Sf: 466 100 ... Dünya Tarihine Yön Veren En Etkin 100 - Uludağ Sözlük ... . Michael H. Hart astrofizikçi ve yazar. 28 Nisan 1932 tarihinde Amerika'nın New York semtinde dünyaya gelmiştir. Cornell Üniversitesinde Edebiyat, New York Hukuk Fakültesinden Hukuk, Adelphi... Tıp tarihini kim değiştirecekti? En Etkin 100 ilk yayınlandığında büyük tartışmalara yol açtı. Eleştirmenler insanlık tarihinin en etkin insanının Hz. İsa ya da Newton değil de Hz. Michael H ... Dünya Tarihine Yön Veren En Etkin 100, Michael H. Hart »... - Kidega ... . İsa ya da Newton değil de Hz. Michael Hart'ın tartışmalara yol açan kitabı "En Etkin 100" 1978 yılında ilk kez yayınlandığında eleştirmenler yazarın Birgece dünyaya iz bırakan insanları merak ettim ve yazdım şimdi burdayım ...www.kitapso.com/kitaplar/felsefe-psikiloji-kisisel-gelisim/12/michael-h-hart-en-etkin-100-kisi.pdf. Hıristiyanlık inancına asıl şeklini veren Aziz Pavlus'u İsa'nın önüne dahi alabiliriz. Hartın en etkin 100ü, bazılarını şaşırtabilir; İsa ya da Marx değil de insanlık tarihinin en etkin insanının Hz. Takas veren bulunamadı. Baskı : bütün baskılar | bu baskı. Dünyayı değiştiren yüz kişi kim diye merak ediyorsanız. Neden Kitap'tan 2008 yılında çıkan Michael H. Hart'ın Dünya Tarihine Yön Veren En Etkin 100 kitabı 504 sayfadan oluşmaktadır. Michael Hart'ın tartışmalara yol açan kitabı "En Etkin 100" 1978 yılında ilk kez yayınlandığında eleştirmenler yazarın oldukça cesur olduğundan bahsediyordu: Hart, kendince en etkili bulduğu... Paylaş: 100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava. Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar. {{CMP.TITLE}}. ...30 indirimli - Michael Hart'ın tartışmalara yol açan kitabı "En Etkin 100" 1978 yılında ilk ke. Hart'ın en etkin 100'ü, bazılarını şaşırtabilir; İsa ya da Marx değil de insanlık tarihinin en etkin insanının Hz. Michael H. Hart. Kitap Tanıtımı. Michael Hart'ın tartışmalara yol açan elinizdeki kitabı ilk kez yayınlandığında, eleştirmenler yazarın oldukça cesur olduğundan bahsediyordu. Michael Hart'ın tartışmalara yol açan elinizdeki kitabı ilk kez yayınlandığında, eleştirmenler yazarın oldukç...