Müşteri Krallığında Satıcı Olmak

Serdar Yurdakul

Müşteri Krallığında Satıcı Olmak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-16
YAZAR Serdar Yurdakul
ISBN 6054685424
DOSYA FORMATI 9,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sizce dünyada “satış” işi olmayan bir meslek var mıdır? Eğitim ve seminerlerde bu soruya aldığım yanıtlar genellikle; memur, öğretmen, mühendis, kendi işinin patronu olmak vb. şeklinde oluyor. Hayatın her alanında satış olduğu gerçeği ilk bakışta görünmüyor ama aslında hayat bir satış oyunu, herkes herkese bir şeyler satıyor. Kendi kendimizi bile birçok konuda ikna etmeye çalışıyoruz, kendimize satış yapmaya çabalıyoruz. Oysa bana göre, “düşünme” diye tanımladığımız eylem kendimizle kurduğumuz iletişim ve ikna çabasından başka bir şey değildir. Önce kendimizi ikna edip satış yapıyoruz sonra aynı fikirleri başkalarına satıyoruz. Yani hiçbir mal ve hizmet satmasak bile öncelikle kendimizi, fikrimizi satıyoruz. Dolayısıyla, herkes bir şeyler satıyor, yani aslında herkes satış işindedir. O zaman bu işin püf noktalarını bilmek, satış tekniklerini öğrenmek gerekiyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Müşteri Krallığında Satıcı Olmak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Müşteri Krallığında Satıcı Olmak.

...yor. Müşteri Krallığında Satıcı Olmak ... Müşteri Krallığında Satıcı Olmak Serdar Yurdakul ... . Yeni. Ücretsiz Kargo. 16,00. SOSYAL MEDYA /pusulakitaplari.com. Müşteri Hizmetleri. 08502592016. 10.56 TL. Sizce dünyada "satış" işi olmayan bir meslek var mıdır? Eğitim ve seminerlerde bu soruya aldığım yanıtlar genellikle; memur, öğretmen, mühendis, kendi işinin patronu olmak vb. şeklinde oluyor. 9.72 TL. Sizce dünyada "satış" işi olmayan bir meslek var mıdır? Eğitim ve seminerlerde bu soruya aldığım yanıtlar genellikle; memur, öğretmen, mühendis, kendi işinin patronu olmak vb. şeklinde oluyor. Müşteri Krallığında ... Müşteri Krallığında Satıcı Olmak [Kategorisiz Ürünler] SOKAK... ... . şeklinde oluyor. Müşteri Krallığında Satıcı Olmak. Serdar Yurdakul. Yayınevi: Sokak Kitapları. Müşteri Krallığında Satıcı Olmak. Serdar Yurdakul. Dolayısıyla, herkes bir şeyler satıyor, yani aslında herkes satış işindedir. O zaman bu işin püf noktalarını bilmek, satış tekniklerini öğrenmek gerekiyor. Müşteri Krallığında Satıcı Olmak Serdar Yurdakul. Alış-Veriş Listeme Ekle. Müşteri Krallığında Satıcı Olmak. Serdar Yurdakul. Kitap Tanıtımı. Sizce dünyada "satış" işi olmayan bir meslek var mıdır? Eğitim ve seminerlerde bu soruya aldığım yanıtlar genellikle; memur, öğretmen, mühendis... 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Müşteri Krallığında Satıcı Olmak. Serdar Yurdakul. Sokak Kitapları Yayınları. Müşteri Krallığında Satıcı Olmak - Sokak Kitapları Yayınları - 9786054685424 - Serdar Yurdakul - %42 indirimli - Sizce dünyada "satış" işi olmayan bir meslek va. Serdar Yurdakul, Müşteri Krallığında Satıcı Olmak Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Müşteri Krallığında Satıcı Olmak. Yeni. Ücretsiz Kargo. 16,00. SOSYAL MEDYA /kitapkesfet.com. Müşteri Hizmetleri. 0542 259 57 74. Sizce dünyada "satış" işi olmayan bir meslek var mıdır? Eğitim ve seminerlerde bu soruya aldığım yanıtlar genellikle; memur, öğretmen, mühendis, kendi işinin patronu olmak vb. şeklinde oluyor. 9.03 TL. Sizce dünyada "satış" işi olmayan bir meslek var mıdır? Eğitim ve seminerlerde bu soruya aldığım yanıtlar genellikle; memur, öğretmen, mühendis, kendi işinin patronu olmak vb. şeklinde oluyor. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Müşteri Krallığında Satıcı Olmak/Serdar Yurdakul. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız....