Hasret Yürekler

Nazmi Şimşek

Hasret Yürekler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-07
YAZAR Nazmi Şimşek
ISBN 6053422549
DOSYA FORMATI 6,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Toprağın ısınıp doğanın bütünüyle canlılığını sergilediği, güneşin tepeden batıya doğru eğildiği saatlerde, bir başka çiçek kümesi açtı Orta Anadolu’nun Bozok yaylasında. Mezhep ayrılığı yüzünden parçalanmış ailenin bireyleri, yıllarca birbirinden ayrı düşen karanfiller, hasret yürekti bunlar. Birbirleri hakkında doğru dürüst bilgileri olmayan zihinler yeniden canlandı, parçalar yerli yerine oturunca sarmaş dolaş oldu, dört iken bir oldular adeta. Beşincinin eksikliğine rağmen birbirlerinin sıcaklığını ta derinden hissetmeye ve tek merkezden gelen asli kokularını doyasıya solumaya başladılar.İnsan olmanın, bir ve beraber olmanın tadını çıkarmakta olan bu çiçekler, yaşamları boyu içlerinde büyüyen bütün ötekileri bir çırpıda fırlatıp attılar. Biz oldular, beraber oldular. İçlerindeki farklılıkları zenginlik kabul ettiler, çeşitlilikten güzelliklerin doğacağına içtenlikle inandılar. Yaşadıkları duygu yoğunluğu, farklı bir şey düşünmelerine müsaade etmiyordu. İşte böyle bir sevgi yumağına ev sahipliği yapıyordu, Çamlık Gazinosu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hasret Yürekler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hasret Yürekler.

...te özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... Sevgiye Hasret Yürek | Güzel Sözler, Nickler, Aşk Sevgi Sözleri ve... ... . Hasret Yürekler. 14 TL. Hasret Yürekler-Akçağ Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Mezhep ayrılığı yüzünden parçalanmış ailenin bireyleri, yıllarca birbirinden ayrı düşen karanfiller, hasret yürekti bunlar. Birbirleri hakkında doğru dürüst bilgileri olmayan zihinler yeniden canlandı... Hasret Yürekler - % ... Hasret Yürekler, Nazmi Şimşek Fiyatı ve Konusu | Kitap365.com ... . Birbirleri hakkında doğru dürüst bilgileri olmayan zihinler yeniden canlandı... Hasret Yürekler - %25 indirimli Toprağın ısınıp doğanın bütünüyle canlılığını sergilediği, güneşin tepeden batıya doğru eğildiği saatlerde, bir başka çiçek küme. 13.20 TL. AKÇAĞ YAYINLARI , Hasret Yürekler için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Hasret Yürekler kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Hasrete Mecbur Yürekler her zaman şanssızlığı yaşarlar. Hasrete Mecbur Yürekler Hep Yalnızdır. Bir hasret bu kadar mı yakar dedikçe, yanmaya devam eder adeta. Hasret Yürekler. Yayınevi : Akçağ Yayınları. Yazar : Nazmi Şimşek. Mezhep ayrılığı yüzünden parçalanmış ailenin bireyleri yıllarca birbirinden ayrı düşen karanfiller hasret yürekti bunlar. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Hasret Yürekler. Yazar. Nazmi Şimşek. 15 TL. İçlerindeki farklılıkları zenginlik kabul ettiler, çeşitlilikten güzelliklerin doğacağına içtenlikle inandılar. Yaşadıkları duygu yoğunluğu, farklı bir şey düşünmelerine müsaade etmiyordu. 20 TL. İçlerindeki farklılıkları zenginlik kabul ettiler, çeşitlilikten güzelliklerin doğacağına içtenlikle inandılar. Yaşadıkları duygu yoğunluğu, farklı bir şey düşünmelerine müsaade etmiyordu. Hasret Yürekler. Yeni. Ücretsiz Kargo. Mezhep ayrılığı yüzünden parçalanmış ailenin bireyleri, yıllarca birbirinden ayrı düşen karanfiller, hasret yürekti bunlar. Hasret Yürekler. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Hasret Yürekler. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Hasret Yürekler En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Hasret Yürekler. Liste fiyatı: 20.00 TL. HASRET YÜREKLER. Share on WhatsApp. Mezhep ayrılığı yüzünden parçalanmış ailenin bireyleri, yıllarca birbirinden ayrı düşen karanfiller, hasret yürekti bunlar. "Sevgiye Hasret" büyüyen ufacık yürekler… Sıcak bir kucak, içten bir gülümseme beklemek en sevdiğinden… Dünyada belkide bizi tek karşılık beklemeden,"eğer'i, çünkü'sü" olmadan seven... kitaphanen.com´da uygun fiyata Akçağ Yayınları markalı Ha...