Doğunun En Batısı

Özgür İrenhür

Doğunun En Batısı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-11
YAZAR Özgür İrenhür
ISBN 6058122536
DOSYA FORMATI 3,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bugüne dek gazete ve televizyonda haber olmaması geçtiğimiz yüzyılda yaşanmış mendebur olayı değersiz kılmaz, tam aksine, ayrıntılara itina göstermeyip duyulmasını istemeyen birkaç insanın kabahati sayılmalıdır.Sözü edilen yerin, zamanın ve olayın aslı astarı var mı diye sonraki yıllarda köyü ziyaret eden az sayıdaki meraklı insan sayesinde, doğruluğu konusunda şüphe edenlere kulak asmayıp tüm insani, dünyevi ve uhrevi isteklerden sıyrılınca, şehirden uzaklaşarak buraya, bu köye yerleşen büyücü Tölge Ailesi’nden sonra başlayan olayları tarafsızca anlatmak asli görevim olacak çünkü belge bulmak değil o belgeyi konuşturmak önemliyse, tarih yazılanın değil konuşulanındır ve bunu çocukluğunda boyutlar arası yolculuk yapmayı öğrenen herkes bilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Doğunun En Batısı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Doğunun En Batısı.

... Hamur Çevirmen: Özgür İrenhür. Doğunun En Batısı ... Doğunun En Batısı Özgür İrenhür ... . Yeni. Ücretsiz Kargo. 11.11 TL. Bugüne dek gazete ve televizyonda haber olmaması geçtiğimiz yüzyılda yaşanmış mendebur olayı değersiz kılmaz, tam aksine... - Meksika. olarak sayılabilir. Fakat aslında Dünya'nın en batısı ve en doğusu neye göre, hangi noktaya göre çok farklı sonuçlar verir. 9.18 TL. Bugüne dek gazete ve televizyonda haber olmaması geçtiğimiz yüzyılda yaşanmış mendebur olayı değersiz kılmaz, tam aksine... kitaphanen.com´da uygun fiyata Parana Yayınları ma ... Doğunun En Batısı Satın Al | OdaKitap.com ... ... kitaphanen.com´da uygun fiyata Parana Yayınları markalı Doğunun En Batısı 9786058122536 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 10.88 TL. Bugüne dek gazete ve televizyonda haber olmaması geçtiğimiz yüzyılda yaşanmış mendebur olayı değersiz kılmaz, tam aksine... Doğunun En Batısı. Bu Üründen Toplam: 0 Ad....