Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş

Ayşe Bulut

Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-07
YAZAR Ayşe Bulut
ISBN 6053422525
DOSYA FORMATI 9,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yıllardır içimde biriktirdiğim bir sevginin dışa vurumudur bu öyküler. Çocukça sevebilmenin güzelliğini öğrencilerimde gördüm. Onlarla sevgiden, umuttan, yaşamdan karelerle yeni bir dünya kurdum. Bazen "Neden" diye savaşı sorguladık, bazen ormanın kuytusunda sevgiyi aradık. Yağmurları bekledik umutlarımız yeşersin diye. Çöplükte bulunan kırık bir kalemin yazmamasına üzüldük. Büyüklerimizin çocukluk anılarına güldük. Arkadaşlığın güzelliğini, karşındakini incitmeden yardım etmenin erdemini yaşadık.Biliyorum ki çocukların kendilerine özgü dünyalarında kirlenmişliklere, riyalara, kötülüklere yer yoktur. O tertemiz sayfalara iyi şeyler yazıp, güzel renklerle boyarsam geri dönüşümünün de en az onlar kadar güzel olacağına inandım hep. O gönül aynalarından yansıyan esintileri biriktirdim yüreğimde.Hiç büyümek istemeyen, bir çocuk yüreğiyle oluştu bu öyküler. Bir ışık, bir renk olur belki tüm çocuk yüreklere.Gökten yağmurlarla birlikte sevgi yağsın ülkemin geleceği güzel çocuklara ve tüm çocuk yüreklilere…Emeği geçenlere ve bu kitabın içindeki öyküleri okuyan herkese binlerce teşekkürler….

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş.

...an iade edebilir veya değiştirme yapabilirsiniz: Türkiye'nin İnternet kitapçısı TDK; satın aldığınız e-Kitap ... Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş - 9786053422525 ... ... 8.10 TL. Yıllardır içimde biriktirdiğim bir sevginin dışa vurumudur bu öyküler. Çocukça sevebilmenin güzelliğini öğrencilerimde gördüm. Onlarla sevgiden, umuttan... Yıllardır içimde biriktirdiğim bir sevginin dışa vurumudur bu öyküler. Çocukça sevebilmenin güzelliğini öğrencilerimde gördüm. Onlarla sevgiden, umuttan, yaşamdan karelerle yeni bir dünya kurdum. kitapzen. Bir Zamanlar Annem De Çocukmuş/ayş ... Öykü - Akçağ Yayınları - Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş ... . Onlarla sevgiden, umuttan, yaşamdan karelerle yeni bir dünya kurdum. kitapzen. Bir Zamanlar Annem De Çocukmuş/ayşe Bulut. Ürün Adı: Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş Ürün Kodu: 9786053422525 Basım Yılı: 2016.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Ayşe Bulut. Emeği geçenlere ve bu kitabın içindeki öyküleri okuyan herkese binlerce teşekkürler…. Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş Ayşe Bulut....