İran Gerçeği Konuşmalarından Derlemeler

Ayetullah Seyyid Ali Hamenei

İran Gerçeği Konuşmalarından Derlemeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-31
YAZAR Ayetullah Seyyid Ali Hamenei
ISBN 6058110700
DOSYA FORMATI 11,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Emperyalizm ve sömürü kavramlarının İslam literatüründeki karşılıkları nedir? Müslümanların türlü emperyal oyunlara pek kolay geldiği ve sömürü tuzaklarına kolayca düştüğü çağımızda insanlarımızın kendi değerlerinden kopmadan ve milli değerlerine yabancılaşmadan kendilerini güncellemesinin İslamda karşılığı var mıdır yoksa bu arenayı da tarikatlar ve mezhep bezirganları mı belirleyecektir? İslam dininin bağımsızlık, vatan, millilik, yerlilik, bilim, teknoloji, eğitim, sanat, cinsiyet, savaş, barış, yönetim ahlakı vb. konulardaki bakışlarını; hem dini hem siyasi bir lider olan İran İslam Cumhuriyeti’nin Türk asıllı lideri Ayetullah Hamenei’nin ortalama 20 yıllık bir süreçte üst düzey yetkililerden, halkın çeşitli kesimlerine varıncaya kadar her sınıftan ziyaretçilerine yaptığı konuşmalarından derlediğimiz bu kitapta bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İran Gerçeği Konuşmalarından Derlemeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İran Gerçeği Konuşmalarından Derlemeler.

... barış, yönetim ahlakı vb. konulardaki bakışlarını; hem dini hem siyasi bir lider olan İran İslam ... İran Gerçeği; Konuşmalarından Derlemeler... | azimdagitim.com ... ... Alış-Veriş Listeme Ekle. İran Gerçeği Konuşmalarından Derlemeler. çeşitli kesimlerine varıncaya kadar her sınıftan ziyaretçilerine yaptığı konuşmalarından derlediğimiz bu kitapta bulacaksınız. İran Gerçeği; Konuşmalarından Derlemeler. Ayetullah Seyyid Ali Hameneî. eğitim, sanat, cinsiyet, savaş, barış, yönetim ahlakı vb. konulardaki bakışlarını; hem dini hem ... İran Gerçeği Konuşmalarından Derlemeler - Ürünler 2019 ... . eğitim, sanat, cinsiyet, savaş, barış, yönetim ahlakı vb. konulardaki bakışlarını; hem dini hem siyasi bir lider olan İran İslam... İran Gerçeği - Ayetullah Seyyid Ali Hamenei hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Konuşmalarından Derlemeler. Ayetullah Seyyid Ali Hamenei. 26.60 TL. İslam dininin bağımsızlık, vatan, millilik, yerlilik, bilim, teknoloji, eğitim, sanat, cinsiyet, savaş, barış, yönetim ahlakı vb. konulardaki bakışlarını; hem dini hem siyasi bir lider olan İran İslam... Arama sonucunda hiçbir kayıt bulunamadı. İsterseniz aşağıdaki formu kullanarak daha detaylı arama yapabilirsiniz. Detaylı Arama. Kategori. Hepsi Aksesuar Çocuk Dini Edebiyat Eğitim Ekonomi Fikir... 38 TL. İslam dininin bağımsızlık, vatan, millilik, yerlilik, bilim, teknoloji, eğitim, sanat, cinsiyet, savaş, barış, yönetim ahlakı vb. konulardaki bakışlarını; hem dini hem siyasi bir lider olan İran İslam... İran Gerçeği; Konuşmalarından Derlemeler. Ayetullah Seyyid Ali Hameneî. eğitim, sanat, cinsiyet, savaş, barış, yönetim ahlakı vb. konulardaki bakışlarını; hem dini hem siyasi bir lider olan İran İslam... Ayetullah Seyyid Ali Hamenei. Emperyalizm ve sömürü kavramlarının İslam literatüründeki karşılıkları nedir? Müslümanların türlü emperyal oyunlara pek kolay geldiği ve sömürü tuzaklarına kolayca......