Gölgekapan / Kara Tilki Uyanıyor -1

Ali Sparkes

Gölgekapan / Kara Tilki Uyanıyor -1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-01
YAZAR Ali Sparkes
ISBN 9944702966
DOSYA FORMATI 9,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dax Jones, yine sıkıcı bir gün geçireceğini tahmin ediyordu. Her işi Dax’e yaptıran üvey annesi ve kardeşiyle birlikte yaşamakgünden güne daha da zorlaşmıştı. Ama bir gün bu kendi halinde çocuğun hayatı sonsuza dek değişecekti. Özel yeteneğisayesinde şekil değiştirip Gölgekapan’a dönüştüğü gün… Dax, büyük bir tehlikeyle karşılaştığında, elinde olmadan tilkiye dönüşüyordu!Önceleri bu özelliğini biraz garip bulmuş olsa da, daha sonra, tilkiye dönüşmekten keyif almaya başladı. Ama Dax’in bu özelliği,hükümet ajanları tarafından da fark edilmişti. Dax, gücünü kontrol edebilmek için özel bir okula gidecekti ve bunu kimseyeanlatmayacaktı.Dax, yalnızca ‘yetenekli’ çocukların okuduğu bu okula gittiğinde kendini nihayet evinde hissetmeye başladı. Diğeröğrencilerin de nesneleri hareket ettirmek, gizli dünyalardan haber almak, görünmez olmak gibi olağanüstü yetenekleri vardı.Dax âdeta büyülenmişti. Nihayet bir gölgekapan olmanın tadına varıyordu, ta ki, genç bir gazeteci kendisini bulana kadar... Dax’in tilki önsezileri alarm vermeye başlamıştı!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gölgekapan / Kara Tilki Uyanıyor -1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gölgekapan / Kara Tilki Uyanıyor -1.

...e olmadan tilkiye dönüşüyordu!Önceleri bu özelliğini biraz garip bulmuş olsa da, daha sonra, tilkiye ... Gölgekapan 1 - Kara Tilki Uyanıyor - Ufuk Ünal... | KitapElimde.com ... ... Kitap : Gölgekapan 1 - Kara Tilki Uyanıyor, Yazar : Ufuk Ünal, Yayınevi : Karumbe Yayınları - 9789944702966 - Fiyat: 12,67 TL. Gölgekapan 1 - Kara Tilki Uyanıyor. Size haber verelim. Gölgekapan - Kara Tilki Uyanıyor 1. Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo. Dax âdeta büyülenmişti. Nihayet bir gölgekapan olmanın tadına varıyordu ta ki genç bir gazeteci kendisini bulana kadar... Dax'in tilki önsezileri alarm vermeye başlamıştı! Ürün Adı: Gölgekapan 1 Kara Tilki Uyanıyor ... Roman-Öykü - Karumbe Yayınları - Gölgekapan - Kara Tilki Uyanıyor... ... ... Dax'in tilki önsezileri alarm vermeye başlamıştı! Ürün Adı: Gölgekapan 1 Kara Tilki Uyanıyor Ürün Kodu: 010163101 Kitabın Yazarı: Ali Sparkes Basım Yılı: 2012 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen Ana Sayfa Halk Edebiyatı Gölgekapan / Kara Tilki Uyanıyor -1 Pdf Kitap İndir. Nihayet bir gölgekapan olmanın tadına varıyordu, ta ki, genç bir gazeteci kendisini bulana kadar… Dax âdeta büyülenmişti. Nihayet bir gölgekapan olmanın tadına varıyordu, ta ki, genç bir gazeteci kendisini bulana kadar... Dax'in tilki önsezileri alarm vermeye başlamıştı! Dax âdeta büyülenmişti. Nihayet bir gölgekapan olmanın tadına varıyordu, ta ki, genç bir gazeteci kendisini bulana kadar... Dax'in tilki önsezileri alarm vermeye başlamıştı! Nihayet bir gölgekapan olmanın tadına varıyordu, ta ki, genç bir gazeteci kendisini bulana kadar... Dax'in tilki önsezileri alarm vermeye başlamıştı! Gölgekapan - Kara Tilki Uyanıyor 1. Kitap Ali... Gölgekapan - Kara Tilki Uyanıyor 1. Kitap Pdf İndir. Ali Sparkes. Kitap Tanıtımı. Dax Jones, yine sıkıcı bir gün geçireceğini tahmin ediyordu. Her işi Dax'e yaptıran üvey annesi ve kardeşiyle birlikte yaşamak günden güne daha da zorlaşmıştı. Dax âdeta büyülenmişti. Nihayet bir gölgekapan olmanın tadına varıyordu, ta ki, genç bir gazeteci kendisini bulana kadar... Dax'in tilki önsezileri alarm vermeye başlamıştı! ...Kara Tilki Uyanıyor 1. Kitap, Yazar: Ali Sparkes, Yayınevi: Karumbe Yayınları, Çevirmen Yayın Tarihi: 2012, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-31T04:46:28, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Finding the Fox. Dax âdeta büyülenmişti. Nihayetbir gölgekapan olmanın tadına varıyordu, ta ki, genç bir gazeteci kendisini bulana kadar... Daxintilki önsezileri alarm vermeye başlamıştı!...