Bir Balina Kitabı

Andrea Antinori

Bir Balina Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-11
YAZAR Andrea Antinori
ISBN 6056877209
DOSYA FORMATI 5,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Balinalar, insanlık tarihi boyunca kutsal kitaplardan romanlara kadar pek çok farklı kaynakta karşımıza çıktı. Fakat balinaları gerçekten tanıyor muyuz? Ne yerler, nerede yaşarlar, kaç tür balina vardır, biliyor muyuz?Sayısız efsaneye ilham veren ve dünya edebiyat tarihinin en önemli figürlerinden biri olan bu gizemli hayvan hakkındaki her şeyi bu kitapta bulacaksınız. Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura “alternatif” bakış açısı sunuyor. Yediden yetmişe herkesin ilgisini okyanusların bu dev canlısına çekmeye çalışan kitap, balinalar hakkındaki söylenceleri ortadan kaldırarak onların yaşam biçimine ve davranışlarına odaklanıyor. Tıpkı gerçek doğa bilimcilerinin yaptığı gibi, işin özüne inerek gerçekleri aktarıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Balina Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Balina Kitabı.

...mlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura "alternatif" bakış açısı sunuyor ... Moby Dick: Beyaz Balina - Kitap Vikitap ... . Balinalar, insanlık tarihi boyunca kutsal kitaplardan romanlara kadar pek çok farklı kaynakta karşımıza çıktı. Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla... Ahab'ın gözünde o balina bir deniz canavarından ayrı olarak tüm evrendeki kötülüğün bir timsalidir. Kitapta da bahsedildiği gibi Ahab maddi manevi tüm acılarını balinadan ayrı düşünemez hale gel ... Bir Balina Kitabı | HappyShop ... . Kitapta da bahsedildiği gibi Ahab maddi manevi tüm acılarını balinadan ayrı düşünemez hale gelmiştir. ...Sayısı: 25, Yüzde İndirim Oranı: 13, Barkod: 9786056877209, Sayfa Sayısı: 64, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2018, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2018-12-12T11:35:10, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Bir Balina Kitabı. Bir Balina Kitabı ve daha fazlası uygun fiyatlarla HappyShop'ta sizleri bekliyor. Balinalar, insanlık tarihi boyunca kutsal kitaplardan romanlara kadar pek çok farklı kaynakta karşımıza çıktı. Andrea Antinori. Kitap Tanıtımı. Balinalar, insanlık tarihi boyunca kutsal kitaplardan romanlara kadar pek çok farklı kaynakta karşımıza çıktı. Fakat balinaları gerçekten tanıyor muyuz? 31.35 TL. Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura "alternatif" bakış açısı sunuyor. Bir Balina Kitabı [ Andrea Antinori ]. MEAV Yayıncılık. Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura "alternatif" bakış açısı sunuyor. Neredeyse bir balina - türlerin kökenine güncel bir bakış. Steve Jones. Satıcı. Neredeyse Bir Balina - Türlerin Kökenine Güncel Bir Bakış. Steve Jones. Satıcı. : Librared Kitap. Ne y...