Şefkat Abideleri İslambol Pirleri

Mustafa Özdamar

Şefkat Abideleri İslambol Pirleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-13
YAZAR Mustafa Özdamar
ISBN 9758225750
DOSYA FORMATI 7,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İslâmbol’un tarihinde 1453’lerden 1923’lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet âbidesi pîr âsitânesi var. Her şehirde bu kadar çok pîr âsitânesi yok! İslâmbol için paha biçilmez bir kazanım bu! Bu bir nasib kısmet, bu bir nimet! Bu nimetin kadrini kıymetini bilmek gerek!Pîrler, büyük insanlık ailesini iki cihanda da aziz edecek tek sistem olan güzelim İslâmiyetin şerîat + tarîkat + mârifet ve hakîkat kapılarına bağlı yol yöntem müctehidleridir. Beşerlik-şaşarlık vâdilerinde insanı çok yoran sonu boş arzulardan arıtan sistemi geliştiren tezkiye ve tasfiye mühendisleri onlar! Vîran gönülleri imar eden gönül mimarları! Asıl konumundan çooook uzaklara düşen, gizli gurbet sancıları içerisinde ezilen büzülen üzülen insanı, kendi iç ve dış ilişkiler ağının odağına, öz otağına taşıyan şefkat ve muhabbet kervanlarının kervanbaşları!Sizi size yaraşan, size yakışan özellik ve güzelliklerle buluşturmayı hedefleyen bu dosyanın amacı, kendi yamaçlarında yorulan insanları din düzlüğünde dinlendiren gönül hekimleriyle tanıştırmaktır! Yâ Selâm!.. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şefkat Abideleri İslambol Pirleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şefkat Abideleri İslambol Pirleri.

...aman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var ... Şefkat Abideleri İslambol Pirleri | Okuoku.com ... . 13.68 TL. İslambol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var. Her şehirde bu kadar çok pîr asitanesi yok! Şefkat Abideleri İslambol Pirleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. İslambol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var. Şefkat Abideleri İslambol Pirleri. Kırk Kandil Yayınları. İslambol' ... Şefkat Abideleri İslambol Pirleri - Mustafa... | Pirtukakurdi.com ... . Şefkat Abideleri İslambol Pirleri. Kırk Kandil Yayınları. İslambol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var. : İstanbul. İslambol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var. Her şehirde bu kadar çok pîr asitanesi yok! İslambol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var. Her şehirde bu kadar çok pîr asitanesi yok! Strolling Through Istanbul : The Classic Guide to the City. zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var. Pîrler, büyük insanlık ailesini iki cihanda da aziz edecek tek... ...İslâmbol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet âbidesi pîr âsitânesi var. Şefkat Abideleri İslâmbol Pirleri. Kırk Kandil Yayınevi. 19.00. : İstanbul. Mustafa Özdamar kaleminden Şefkat Abideleri İslambol Pirleri kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Şefkat Abideleri İslambol Pirleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. İslambol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var. Şefkat Abideleri İslambol Pirleri İslâmbol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet âbidesi pîr âsitânesi var. İstanbul. Baskı Sayısı. Şefkat Abideleri İslambol Pirleri. İslambol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var. Şefkat Abideleri İslambol Pirleri - 403086 - Diğer - İslambol'un tarihinde 1453'lerden 1923'lere uzanan zaman dilimlerinde yirmidört şefkat ve muhabbet abidesi pîr asitanesi var....