Ruhun HuzuruKalbin Eğitimi

Selçuk Alkan

Ruhun HuzuruKalbin Eğitimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-11
YAZAR Selçuk Alkan
ISBN 6057934093
DOSYA FORMATI 6,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Huzuru cebinizde taşıyamazsınız; kovaya dolduramaz, çantanıza koyamazsınız. Huzurun mahrem olabileceği tek mekân kalbinizdir. Ruhun huzuru ise ruhu dinlemekle ve onu beslemekle gerçekleşir.Ruhun huzur bulamaması bir semptomdur. Ve bu semptomun “nedenleri” vardır. İnsanoğlu bu nedenleri ihmal ederek semptomların sonuçlarından kaynaklanan rahatsızlıklarını gidermeye çalışmaktadır; tıpkı bataklığı kurutmadan sivrisineklerle savaşmak gibi…Hâlbuki ruhu doyurmak için maddi şeylere ihtiyaç yoktur. Ruh; dinlemek, düşünmek ve yaratılışımızın gerçeğini kavrayarak Allah’a yönelmekle huzura kavuşur. Allah’tan başka yöneldiğimiz ya da yücelttiğimiz, kalbimize baş tacı ettiğimiz hiçbir şey ruhumuzu teskin etmeyecektir. Bu anlamda ruhumuzu ihmal ettiğimiz takdirde, her türlü maddi-fiziksel tatminler, geçici teskinler sağlayan ilaçlardan farklı olmayacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ruhun HuzuruKalbin Eğitimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ruhun HuzuruKalbin Eğitimi.

...e PTT Kargo güvencesiyle. Ruhun Huzuru Kalbin Eğitimi ... Ruhun Huzuru Kalbin Eğitimi | KitapAvrupa ... . Ürün Puanı: Yükleniyor... 12.25 TL. Huzurun mahrem olabileceği tek mekân kalbinizdir. Ruhun huzuru ise ruhu dinlemekle ve onu beslemekle gerçekleşir. Ruhun huzur bulamaması bir semptomdur. Ruhun Huzuru & Kalbin Eğitimi kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2018-12-11 yılında yayınlanan Ruhun Huzuru & Kalbin Eğitimi , 1. Baskı ve Deneme kategorisinde yer almaktadır. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Ruhun Huzur ... Ruhun Huzuru Kalbin Eğitimi [Kategorisiz Ürünler] ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Ruhun Huzuru; Kalbin Eğitimi. Yazar. Selçuk Alkan. Ruhun Huzuru Kalbin Eğitimi. Yazar : Selçuk Alkan Yayınevi : Mevsimler Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. Kalbin huzuru, gönüllerin süruru Allah zikrinin terennüm edilmesine bağlıdır. Allah muhabbetinin ve Peygamber sevgisinin kalplerde bayraklaşması, ruhun huzur ve mutluluğa kavuşması için irfan... Download Ruhun Huzuru Kalbin Egitimi Book or Ebook File with PDF Epub Audio and Full format File with Free Account at yesterdays we have And Politiche e culture del paesaggio nuovi confronti... Huzuru cebinizde taşıyamazsınız; kovaya dolduramaz, çantanıza koyamazsınız. Huzurun mahrem olabileceği tek mekân kalbinizdir. Ruhun huzuru ise ruhu dinlemekle ve onu beslemekle gerçekleşir. Deneme (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Ruhun Huzuru Kalbin Eğitimi kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. Ruhun Huzuru Kalbin Eğitimi. Yazar : Selçuk Alkan. Ruh...