Militan Kahvesi

Yunus Develi

Militan Kahvesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-15
YAZAR Yunus Develi
ISBN 6058122840
DOSYA FORMATI 12,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1976-1980’li yıllar Türkiye’sinde özellikle bir kesimin düşünüş biçimini, kültür, edebiyat, eğitim ve insan kavrayışını bir dizi olay etrafında anlatan Militan Kahvesi, dönemin siyasal-ideolojik gerilimlerini, çatışmalarını, kavgalarını alışılmadık bakış biçimiyle sunuyor. MTTB, Akıncılar, Akıncı Güç gibi gençlik oluşumları, ‘militan olmak’ isteyen naif ve dikkatli bir üniversite öğrencisinin gözüyle aktarılıyor. 1980’li yıllar gençlerinin düş, hayal, tasavvur ve beklentilerinin, ‘adanmışlık duyguları’nın kırılışını izlemek, günümüz oportinizminin ince, hazin bir açıklaması gibi okunabilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Militan Kahvesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Militan Kahvesi.

...ayışını bir dizi olay etrafında anlatan Militan Kahvesi, dönemin siyasal-ideolojik gerilimlerini ... Militan Kahvesi Yunus Develi ... ... MTTB, Akıncılar, Akıncı Güç gibi gençlik oluşumlar', 'militan olmak' isteyen naif ve dikkatli bir üniversite öğrencisinin gözüyle aktarılıyor. https://www.limankitap.com/urun/militan-kahvesi. 1976-1980'li yıllar Türkiye'sinde özellikle bir kesimin düşünüş biçimini, kültür, edebiyat, eğitim ve insan kavrayışını bir dizi olay etrafında anlatan Militan Kahvesi, dönemin siyasal-ideolojik gerilimlerini... Kargo dahil en ucuz19,50 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Militan Kahvesi. 200TL ve üstü alışv ... Militan Kahvesi | Katalog ... ... Kargo dahil en ucuz19,50 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Militan Kahvesi. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 35 dakika önce idefix. Militan Kahvesi/Yunus Develi en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Militan Kahvesi/Yunus Develi incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kitabın Orjinal Adı. : Militan Kahvesi. 17.50 TL. 1976-1980'li yıllar Türkiye'sinde özellikle bir kesimin düşünüş biçimini, kültür, edebiyat, eğitim ve insan kavrayışını bir dizi olay etrafında anlatan Militan Kahvesi, dönemin siyasal-ideolojik... 1976-1980'li yıllar Türkiye'sinde özellikle bir kesimin düşünüş biçimini kültür edebiyat eğitim ve insan kavrayışını bir dizi olay etrafında anlatan Militan Kahvesi dönemin siyasal-ideolojik gerilimlerini... 18.75 TL. 1976-1980'li yıllar Türkiye'sinde özellikle bir kesimin düşünüş biçimini, kültür, edebiyat, eğitim ve insan kavrayışını bir dizi olay etrafında anlatan Militan Kahvesi, dönemin siyasal-ideolojik... 21.25 TL. 1976-1980'li yıllar Türkiye'sinde özellikle bir kesimin düşünüş biçimini, kültür, edebiyat, eğitim ve insan kavrayışını bir dizi olay etrafında anlatan Militan Kahvesi, dönemin siyasal-ideolojik... 18 TL. 1976-1980'li yıllar Türkiye'sinde özellikle bir kesimin düşünüş biçimini, kültür, edebiyat, eğitim ve insan kavrayışını bir dizi olay etrafında anlatan Militan Kahvesi, dönemin siyasal-ideolojik... Militan Kahvesi book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us kn...