Endülüs’te Aşk

Muhammed Leylek

Endülüs’te Aşk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-24
YAZAR Muhammed Leylek
ISBN 6058009936
DOSYA FORMATI 11,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

700’lerin İber Yarımadası’nda köleleri ve köle isyanlarını anlatan Endülüs’te Aşk, bir özgürlük romanı.Kölelik kurumu ve kölelerin hayatı… Köle isyanları; asîlerin düzensiz direniş birlikleri, bu birliklerin varoluş ve özgürlük mücadeleleri romanın olay zincirini oluşturuyor. Süreç içinde bir orduya dönüşen direniş birlikteliğinin Tarık bin Ziyad’ı nasıl karşıladığı… Tarık bin Ziyad’ın nasıl bir coğrafyayı kuşatıp fethettiği gibi önemli bir ayrıntılar, çatışmalar ve gerilimler üzerine kurulan roman, anlattığı olaylarla İber Yarımadası’nda Endülüs’ün doğumunu müjdeliyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Endülüs’te Aşk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Endülüs’te Aşk.

... Endülüs'e sordum Geçtimi buradan Rüzgara sordum Estimi buradan ... Endülüs'te Aşk Mehtap Abdi ... . Provided to YouTube by The Orchard Enterprises Endülüs'te Aşk · İnan Tat Endülüs'te Raks ℗ 2015 Çınar Müzik Yapım Released on: 2015-12-04 Auto-generated by... Sanatçı. İnan Tat. Albüm. Endülüs'te Raks (2015). Şarkı. Endülüste Aşk. Hit. 163 indirme. İnan Tat / Endülüste Aşk ile ilgili en çok aranan terimler. İnan Tat Endülüste Aşk Kaç puan verirsin? Kullanıcı Puanı ... Endülüs'te Raks Sözleri - Timur Selçuk ... . İnan Tat Endülüste Aşk Kaç puan verirsin? Kullanıcı Puanı: 4.0 / 5 1 kişi puan verdi. Sanatçı. : Endülüste Aşk. 18 Haziran 2017 Pazar 10:08 eklendi, 3 defa indirildi. Hüznün ve ihtişamın yürekler yakan dokunuşu ruhunuza… Gerçek aşkın sırlarla dolu dünyasına ışık tutan Endülüs'te Aşk, ateist bir bilim adamının aşk yolculuğuyla buluşturuyor sizi. Endülüs te Aşk. Zil, şa...