Uyakları Öğrenelim

Oya Güngörmüş Özkardeş

Uyakları Öğrenelim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-01
YAZAR Oya Güngörmüş Özkardeş
ISBN 9756624357
DOSYA FORMATI 4,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“uyakları öğrenelim” Dil Beceriler Dizisi’nin yedinci kitabıdır. Sessel (fonolojik) farkındalık becerisi kazandırıp işitme ve dil becerilerini geliştirmeyi, işitsel belleği, işitsel dikkati güçlendirmeyi, odaklanma, yoğunlaşma becerisini artırmayı ve sözcük dağarcığını geliştirmeyi amaçlayan bir çalışma kitabıdır. Uyakların dil, konuşma ve okuma yazmadaki önemi ve pekiştirilme önerileri kitapta yer almaktadır.“uyakları öğrenelim” etkinlik sayfaları ve oyun kartlarından oluşan iki bölüm olarak tasarlanmıştır. Kartların kesilip hazırlanması ve oynanabilecek oyunlar, kitabın arkasında “oyun önerileri” bölümünde ayrıntılarıyla anlatılmıştır. Ayrıca bazı sayfalardaki “uygulayıcıya not” ve “kullanırken” bölümleri de çocuğa rehberlik eden kişiye yol gösterici olacak şekilde düşünülmüştür.Özellikle okul öncesi hazırlık ve ilköğretim birinci sınıf düşünülerek hazırlanmış olan “uyakları öğrenelim” okuma-yazma ve dil güçlükleri olan her yaştaki kişiye yararlı olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uyakları Öğrenelim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uyakları Öğrenelim.

...ştirilme önerileri kitapta yer almaktadır ... Uyakları Öğrenelim Oya Güngörmüş Özkardeş ... . "uyakları öğrenelim" etkinlik sayfaları ve oyun kartlarından. "uyakları öğrenelim" Dil Beceriler Dizisi'nin yedinci kitabıdır. "uyakları öğrenelim" etkinlik sayfaları ve oyun kartlarından oluşan iki bölüm olarak tasarlanmıştır. "uyakları öğrenelim" Dil Beceriler Dizisi'nin yedinci kitabıdır. önerileri kitapta yer almaktadır. "uyakları öğrenelim" etkinlik sayfaları ve oyun kartlarından oluşan iki bölüm olarak tasarlanmıştır. "uyakları öğrenelim" Dil Beceriler Dizi ... Uyakları Öğrenelim Satın Al | OdaKitap.com ... . "uyakları öğrenelim" Dil Beceriler Dizisi'nin yedinci kitabıdır. önerileri kitapta yer almaktadır. "uyakları öğrenelim" etkinlik sayfaları ve oyun kartlarından oluşan iki bölüm olarak tasarlanmıştır. Uyakların dil, konuşma ve okuma yazmadaki önemi ve pekiştirilme önerileri kitapta yer almaktadır. "uyakları öğrenelim" etkinlik sayfaları ve oyun kartlarından oluşan iki bölüm olarak tasarlanmıştır. 22.40 TL. Özellikle okul öncesi hazırlık ve ilköğretim birinci sınıf düşünülerek hazırlanmış olan "uyakları öğrenelim" okuma-yazma ve dil güçlükleri olan her yaştaki kişiye yararlı olacaktır. 24.50 TL. Özellikle okul öncesi hazırlık ve ilköğretim birinci sınıf düşünülerek hazırlanmış olan "uyakları öğrenelim" okuma-yazma ve dil güçlükleri olan her yaştaki kişiye yararlı olacaktır....