Tarihten Günümüze Espri ve Fıkralarıyla Ünlüler

İsmail Özcan

Tarihten Günümüze Espri ve Fıkralarıyla Ünlüler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-04
YAZAR İsmail Özcan
ISBN 6059223430
DOSYA FORMATI 10,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sanatta ve politikada espri ve fıkra, pek az, pek seyrek kitaplaştırılan bir konudur. Nedense bu alana yeterli ölçüde eğilme gereği duyulmamıştır. Birçok sanatçı ve politikacının yüzlerce sayfalık biyografilerinde bile, onların büyük çoğunluğunun espritüel yanlarına yer verilmesi ihmal edilmiştir. Herhalde bu biyografilerin yazarları, ciddi bir esere, ciddi olmayan unsurlar eklemekten kaçındıklarını sanıyorlar. Hâlbuki bir sanatkârı, bir politikacıyı veya herhangi bir ünlüyü, bilinen bir fıkrası, bir nüktesi, ayrıntılı bir yaşam öyküsünden daha çok akıllarda tutar.Bu kitapta, gerek tarihten, gerekse zamanımızın sanat ve siyaset çevrelerinden tanınan ünlü birçok kimsenin, insanî yanlarını en iyi yansıtan, en güzel esprilerini bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tarihten Günümüze Espri ve Fıkralarıyla Ünlüler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tarihten Günümüze Espri ve Fıkralarıyla Ünlüler.

...n bir konudur. Nedense bu alana yeterli ölçüde eğilme gereği duyulmamıştır ... Tarihten Günümüze Espri ve Fıkralarıyla Ünlüler... | KitapElimde.com ... . Açıklamalar. Ürün Özellikleri. Espri ve fıkralar günlük yaşamda sıkça başvurduğumuz zeka ürünleridir. Peygamberimiz. Baskısı tükendi. Espri ve Fıkralarıyla Ünlüler. Ürün Açıklaması. Sanatta ve politikada espri ve fıkra, pek az, pek seyrek kitaplaştırman bir konudur. Nedense bu alana yeterli ölçüde eğilme gereği duyulmamıştır. Sanatta ve politikada espri ve fıkra, pek az, pek seyrek kitaplaştırılan bir ... Kitapi | Tarihten Günümüze Espri ve Fıkralarıyla Ünlüler ... . Sanatta ve politikada espri ve fıkra, pek az, pek seyrek kitaplaştırılan bir konudur. Bu kitapta, gerek tarihten, gerekse zamanımızın sanat ve siyaset çevrelerinden tanınan ünlü birçok kimsenin, insanî... Sanatta ve politikada espri ve fıkra, pek az, pek seyrek kitaplaştırılan bir konudur. Bu kitapta, gerek tarihten, gerekse zamanımızın sanat ve siyaset çevrelerinden tanınan ünlü birçok kimsenin, insanî... Sanatta ve politikada espri ve fıkra, pek az, pek seyrek kitaplaştırılan bir konudur. bilinen bir fıkrası, bir nüktesi, ayrıntılı bir yaşam öyküsünden daha çok akıllarda tutar.Bu kitapta, gerek tarihten, gerekse... 10.40 TL. Tarihten Günümüze Espri ve Fıkralarıyla Ünlüler-Ensar Neşriyat- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla... Espri ve fıkralar günlük yaşamda sıkça başvurduğumuz zeka ürünleridir. Yerinde ve zamanında kullanıldıklarında kullanana zenginlik katan, prestij sağlayan birikimlerdir. You are here: Home » kişisel gelişim , tarihten günümüze espri ve fıkralarıyla ünlüler ismail bir yazı, verilen bir yanıtın keyfi başka olur.Bizde, dilden dile dolaşan bol miktarda espri ve fıkra olmasına......