Supernatural - Oğullar Savaşı

David Reed

Supernatural - Oğullar Savaşı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-25
YAZAR David Reed
ISBN 6051420943
DOSYA FORMATI 10,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından; tam yirmi yedi yıl önce öldürülmüştü. O günden sonra Sam ve Dean'in babası, Amerika'nın arka sokaklarında, karanlık köşelerde yaşayan doğaüstü yaratıklar hakkındaki her şeyi iki kardeşe öğretecekti. Bu yaratıkların nasıl yok edileceğini de...Lucifer'ın peşine düşen iki kardeş, Güney Dakota'daki ufak bir kasabada, kendine Don diyen bir melekle karşılaşıyor. Bu meleğin onlara ilginç bir teklifi var...Meleğin teklifini kabul eden iki kardeş, evlerinden çok uzaklara, Şeytan'ın herkesten gizlediği bir sırrı öğrenmeye gönderiliyor.Popüler televizyon dizisindeki karakterlerin önceden yayınlanmamış maceralarını konu alan yepyeni bir Supematural kitabı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Supernatural - Oğullar Savaşı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Supernatural - Oğullar Savaşı.

...URAL OĞULLAR SAVAŞI / ARTEMİS ürün ve modelleri markası ve ARTEMİS YAYINLARI REBECCA DESSERTINE ZEYNEP H ... Supernatural - Oğullar ve Savaşlar: Oğullar ve Savaşlar ... . ATEŞ 340 SAYFA 2012 özellikleri... Supernatural Oğullar Savaşı Fantastik Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani Artemis Yayınları David Reed. David Reed - Supernatural - Oğullar Savaşı kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor... Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam ... Supernatural - Oğullar Savaşı Kitabı ... . Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor... Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından; tam yirmi yedi yıl önce öldürülmüştü. 23.20 TL. Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından; tam yirmi yedi yıl önce öldürülmüştü. O günden sonra Sam ve Dean'in babası, Amerika'nın arka sokaklarında... Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından; tam yirmi yedi yıl önce öldürülmüştü. Supernatural Oğullar Savaşı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Supernatural Oğullar Savaşı. Rebecca Dessertine , David Reed. David Reed, Rebecca Dessertine. Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından; tam yirmi yedi yıl önce öldürülmüştü. 24.80 TL. Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından; tam yirmi yedi yıl önce öldürülmüştü. Supernatural - Oğullar ve Savaşlar. Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor... Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından; tam yirmi yedi yıl önce öldürülmüştü. Supernatural Oğullar Savaşı. Yayınevi / Marka: Artemis Yayınları. Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç... Supernatural Ekrana Yansımayan Hikayelerle Devam Ediyor Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından; tam yirmi yedi yıl önce öldürülmüştü. Supernatural-Gece Dehşeti. 24,65 TL. Yanan Krallıklar: Tecrit Günlükleri-2. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Su...