Neden Korktuğunu Biliyorum

Mark Allen Smith

Neden Korktuğunu Biliyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-08
YAZAR Mark Allen Smith
ISBN 6059702027
DOSYA FORMATI 9,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

O, elinden kimsenin kurtulamadığı bir işkence sanatçısıydı. Zihnin sınırlarının ötesinde psikolojik yöntemlerle karşısındakinin sakladığı gerçekleri kerpetenle söker gibi alan, bunu bir sanat haline getirmiş ve bu becerisiyle müşterilerin özel şifrelerle aradığı bir adam. Ama şimdi Geiger av olmuştu ve herkes onu arıyordu.Bu kez peşine düşenler, Geiger’in düşündüğünden çok daha zeki ve acımasızdılar:İntikamını almadan önce Geiger’i işkence sandalyesine oturtup son itirafını dinlemek için gözünü karartmış, eski meslektaşı, kendisi de bir işkence uzmanı olan Dalton ve dünyanın en tehlikeli kadın ajanlarından biri olan Zanni.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Neden Korktuğunu Biliyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Neden Korktuğunu Biliyorum.

...eskiye... Neden Korktuğunu Biliyorum - Mark Allen Smith ... Neden Korktuğunu Biliyorum - Kitap Vikitap ... . Karşılaştır Karşılaştır. KATKIDA BULUNANLAR. Çevirmen:Korkmaz Haktanır. ÜRÜN KATEGORİLERİ. Ne Düşündüğünü Biliyorum (Mark Allen Smi... 19,04 TL. Neden Korktuğunu Biliyorum Sandalyeye oturma sırası sendeNe kadar profesyonel olursan ol O, elinden kimsenin kurtulamadığı bir işkence sanatçısıydı. Zihnin sını. Bunların içerisinde özel çalışan en azılı katiler ve devlet için çalışan en profesyonel ajanlar ve meslektaşları dahildi. Neden Korktuğunu Biliyorum Hakkında. Neden Korktuğu ... Neden Korkuyorum Bilmiyorum ... . Neden Korktuğunu Biliyorum Hakkında. Neden Korktuğunu Biliyorum. Mark Allen Smith. Neden Korktuğunu Biliyorum (9786059702027). Marka : Mark Allen Smith. Tedarikçi : Koridor Yayıncılık. En ucuz Neden Korktuğunu Biliyorum, toptan Neden Korktuğunu Biliyorum, fiyatları kelepir.com'da! Tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı bul. Neden Korktuğunu Biliyorum 189413 Koridor Yayıncılık. https://www.kitapsitesi.com/urun/neden-korktugunu-biliyorum. Mark Allen Smith. Sandalyeye oturma sırası sende Ne kadar profesyonel olursan ol. O, elinden kimsenin kurtulamadığı bir işkence sanatçısıydı. Neden Korktuğunu Biliyorum hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Neden Korktuğunu Biliyorum Mark Allen Smith. Korktuğunu itirafını son bir işkence Biliyorum Zanni. olan düşündüğünden çok Mark gerçekleri ve bu Allen av kimsenin kurtulamadığı Smith son......