Doğu AsyaAlternatif Bir Gezi Rehberi

Okan Okumuş

Doğu AsyaAlternatif Bir Gezi Rehberi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-07
YAZAR Okan Okumuş
ISBN 6055029470
DOSYA FORMATI 12,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bilindik gezi kavramını bir adım öteye taşıyarak gittiği her yerde yabancı değil misafir olmak isteyen bir gezginden, alışılmışın dışında bir gezi rehberi.Uzak diyarları yakına getiren gezgin Okan Okumuş, sırt çantasında taşıdığı anılarıyla Latin Amerika’dan sonra bu kez Doğu Asya’ya götürüyor bizi. Japonya’nın modern sokaklarında yürüyüp Vietnam’ın konuksever sofralarına konuk olacak, Kamboçya’nın tapınaklarından geçerek Tayland’ın yüzen pazarlarına ve Laos’un huzurlu dağ köylerine varacaksınız. Myanmar’da beklenmedik düğünlerden Çin’in antik kentlerine; efsanevi Trans Sibirya tren yolculuğuyla Moğolistan steplerinden geçerek Sibirya’ya uzanan bir yolculuğa hazır olun.Sınırları Kaldırdım serisinin ikinci kitabı Doğu Asya – Alternatif bir Gezi Rehberi, yeni bir maceraya atılırken gerekli her türlü teknik bilginin yanında, alternatif rotalar, gizli lezzetler, kültür, tarih ve en önemlisi insanlara dair kesitlerle dolu zengin bir Doğu Asya sergisi sunuyor.Sırt çantanızı alıp yollara düşme vakti!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Doğu AsyaAlternatif Bir Gezi Rehberi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Doğu AsyaAlternatif Bir Gezi Rehberi.

...rlü teknik bilginin yanında, alternatif rotalar, gizli lezzetler, kültür ... Doğu Asya: Alternatif Bir Gezi Rehberi Pdf İndir ... ... ...misafir olmak isteyen bir gezginden. alışılmışın dışında bir gezi rehberi. alternatif rotalar. gizli lezzetler. kültür. tarih ve en önemlisi insanlara dair kesitlerle dolu zengin bir Doğu Asya sergisi sunuyor. ...bir Gezi Rehberi, yeni bir maceraya atilirken gerekli her türlü teknik bilginin yaninda, alternatif rotalar, gizli lezzetler, kültür, tarih ve en önemlisi insanlara dair kesitlerle dolu zengin bir Dogu Asya sergisi. Sınırları Kaldırdım serisinin ikinci kitabı Doğu Asya - Alternatif ... Doğu Asya - Alternatif Bir Gezi Rehberi Okan Okumuş ... . Sınırları Kaldırdım serisinin ikinci kitabı Doğu Asya - Alternatif bir Gezi Rehberi, yeni bir maceraya atılırken gerekli her türlü teknik bilginin yanında, alternatif rotalar, gizli lezzetler, kültür... ...misafir olmak isteyen bir gezginden, alışılmışın dışında bir gezi rehberi. alternatif rotalar, gizli lezzetler, kültür, tarih ve en önemlisi insanlara dair kesitlerle dolu zengin bir Doğu Asya sergisi sunuyor. Okan Okumuş. Bilindik gezi kavramını bir adım öteye taşıyarak gittiği her yerde yabancı değil misafir olmak isteyen bir gezginden, alışılmışın dışında bir gezi rehberi. ...Gezi Rehberi, yeni bir maceraya atılırken gerekli her türlü teknik bilginin yanında, alternatif rotalar, gizli lezzetler, kültür, tarih ve en önemlisi insanlara dair kesitlerle dolu zengin bir Doğu Asya sergisi. ...bir Gezi Rehberi, yeni bir maceraya atilirken gerekli her türlü teknik bilginin yaninda, alternatif rotalar, gizli lezzetler, kültür, tarih ve en önemlisi insanlara dair kesitlerle dolu zengin bir Dogu Asya sergisi....