Pera'dan Beyoğlu'na

Onur İnal

Pera'dan Beyoğlu'na
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-01
YAZAR Onur İnal
ISBN 9753902946
DOSYA FORMATI 4,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Onur İnal'ın daha önce 2 baskı yapan Pera'dan Beyoğlu'na kitabı yeni yayınevinde genişletilmiş yeni baskısıyla okurlarla buluşuyor. Pera bölgesinin zamanla günümüzün Beyoğlu'na dönüşümünü Buket Uzuner'in arka kapaktaki yazısında belirttiği gibi 'zaman tünelinde yapılan bir yolculuk tadında' sokak sokak, bina bina anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pera'dan Beyoğlu'na i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pera'dan Beyoğlu'na.

...içinde tarihi şekillendiren bir çok olay ve serüvenle Pera kendini artık Beyoğlu'na hazırlıyordu ... Pera'dan Beyoğlu'na %10 İndirimli Onur İnal ... . 17 TL. Onur İnal'ın daha önce 2 baskı yapan Pera'dan Beyoğlu'na kitabı yeni yayınevinde genişletilmiş yeni baskısıyla okurlarla buluşuyor. Onur İnal'ın daha önce 2 baskı yapan Pera'dan Beyoğlu'na kitabı yeni yayınevinde genişletilmiş yeni baskısıyla okurlarla buluşuyor. Pera'dan Beyoğlu'na. Yazar Pera'dan Beyoğlu'na. 28 Temmuz 2009. semti bilen aydın Türkler ilgi gösterirken 1950'lerden ... Pera'dan Beyoğlu'na Onur İnal ... . Yazar Pera'dan Beyoğlu'na. 28 Temmuz 2009. semti bilen aydın Türkler ilgi gösterirken 1950'lerden sonra göç, hızlı kentleşme ve kapitalizmin başka bölgeleri geliştirme arzusu Beyoğlu'na olan ilgiyi azaltır. Pera'Dan Beyoğlu'Na-Onur İnal en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Pera'Dan Beyoğlu'Na-Onur İnal. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Onur Inal in daha önce baski yapan Pera dan Beyoglu na kitabi yeni yayinevinde genisletilmis yeni baskisiyla okurlarla bulusuyor. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Pera'dan Beyoğlu'na. Sistem Yayıncılık. Yazarın Diğer Kitapları. %15. Pera'dan Beyoğlu'na. Onur İnal. E Yayınları. Pera'dan Beyoğlu'na. Yeni. Ürün Bilgisi. Onur İnalın daha önce 2 baskı yapan Peradan Beyoğluna kitabı yeni yayınevinde genişletilmiş...