FatihSavaşçı - Kahraman - Ağabey

Conn Iggulden

FatihSavaşçı - Kahraman - Ağabey
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-08
YAZAR Conn Iggulden
ISBN 6059702010
DOSYA FORMATI 6,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyanın beşte birini gücü ve bilgeliğiyle yönetmeyi başarmış bir savaşçıBüyük İskender ve Jül Sezar’ın sahip olduğundan daha büyük bir imparatorluğu fethetmiş bir alimBir ulusu korumak için kendi kardeşine ihanet etmiş bir ağabeyBir altın çağ yaşanabilirdi fakat bunun yerine, geniş Moğol İmparatorluğu giderek toprak kaybetmekte, ezeli düşmanı tarafından nerdeyse bir bütün olarak yutulmaktadır. Sessiz bir adam, kudretli Cengiz Han’ın uzun gölgesinde bir adım öne çıkar: Kubilay Han. O, denizleri aşan bir imparatorluk hayali kurmaktadır. Ancak bunu gerçekleştirebilmek için her şeyden önce savaşma sanatını öğrenmesi gerekecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz FatihSavaşçı - Kahraman - Ağabey i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap FatihSavaşçı - Kahraman - Ağabey.

... bedava oyunu Oyun.info'da oynayabilirsiniz ... Fatih Savaşçı, Kahraman, Ağabey ... . Kahraman Savaşçı oyununa benzer oyunlar. YORGUN SAVAŞÇI - KEMAL TAHİR. Kurtuluş mücadelesinin anlatıldığı roman üç bölümden oluşuyor: Von Kros Paşa'nın Dürbünü. Karanlığın Dibinde. Dönemeç. Dünyanın beşte birini gücü ve bilgeliğiyle yönetmeyi başarmış bir savaşçı. Büyük İskender ve Jül Sezar'ın sahip olduğundan daha büyük bir imparatorluğu fethetmiş bir alim. Edebiyat Fatihi 18:36 2 Yorumlar. Eserin ... Kahraman Savaşçı - Bing ... . Edebiyat Fatihi 18:36 2 Yorumlar. Eserin Konusu: "Yorgun Savaşçı" Kuvayi Milliye'nin ilk günlerini, amansız şartlara karşı nasıl başarıyla mücadele verildiğini anlatır....