Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler

İsmail Orhan Sönmez

Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-07
YAZAR İsmail Orhan Sönmez
ISBN 6052811191
DOSYA FORMATI 10,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“İnsana dünyadan daha büyük olduğunu hissettirmekle işe başlamak lazım. İnsan dünyadan büyüktür, hayatta kalmak için onun kurallarına uymak, yalan söylemek, hırsızlık yapmak, adaletsiz davranmak, yapılan kötülükleri görmezden gelmek ve kalabalığa uygun davranmak zorunda değildir. İnsan dünyaya uymak için değil, onu daha iyi bir yer haline getirmek için yaratılmıştır. İnsan dünyadan büyüktür. Kendimizden başlayacağız. Hayatımızdaki küçük yanlışları düzelteceğiz, çevremizdeki doğruları müdafaa edeceğiz ve kutsal bildiğimiz değerlere uygun yaşayarak onları hayatımızda yücelteceğiz. Dünyanın meselelerini büyük ideolojiler ve dinler değil, kendi küçük hayatlarını doğruluk üzerine yaşamayı başaran insanlar düzelteceklerdir. Bunun farkında olmayan kişilerin fikirlerini nazarı itibara almaya gerek yoktur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler.

...san dünyadan büyüktür. Kendimizden başlayacağız ... Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler İsmail Orhan Sönmez ... . Kampanya Bitiş Tarihi. Bu Ürünün Satıcısı : Başarılı Satıcı. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler. 23.80 TL. İnsan dünyaya uymak için değil, onu daha iyi bir yer haline getirmek için yaratılmıştır. İnsan dünyadan büyüktür. Kendimizden başlayacağız. 9.45 €. İnsan dünya ... Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler İsmail Orhan Sönmez ... . Kendimizden başlayacağız. 9.45 €. İnsan dünyaya uymak için değil, onu daha iyi bir yer haline getirmek için yaratılmıştır. İnsan dünyadan büyüktür. Kendimizden başlayacağız. İsmail Orhan Sönmez tarafından kaleme alınan Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler Pdf oluşan kitap; HİPERLİNK YAYINLARI yayınevinin 7/12/2018 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... "İnsana dünyadan daha büyük olduğunu hissettirmekle işe başlamak lazım. İnsan dünyaya uymak için değil, onu daha iyi bir yer haline getirmek için yaratılmıştır. 18 TL. Doğa Tarih İnsan Üzerine Aykırı Düşünceler - "İnsana dünyadan daha büyük olduğunu hissettirmekle işe başlamak lazım. 17.10 TL. İnsan dünyaya uymak için değil, onu daha iyi bir yer haline getirmek için yaratılmıştır. İnsan dünyadan büyüktür. Kendimizden başlayacağız. Bu kitap hayata ve insana dair notlardan oluşan bir özgür düşünceler. demetidir. mesleki yaşamının yanı sıra tarih, felsefe, doğa bilimleri. ve edebiyat alanında okuma ve gözlemlerine devam etti. "İnsana dünyadan daha büyük olduğunu hissettirmekle işe başlamak lazım. İnsan dünyaya uymak için değil, onu daha iyi bir yer haline getirmek için yaratılmıştır. 21.61 TL. İnsan dünyaya uymak için değil, onu daha iyi bir yer haline getirmek için yaratılmıştır. İnsan dünyadan büyüktür. Kendimizden başlayacağız. 18 TL. İnsan dünyaya uymak için değil, onu daha iyi bir yer haline getirmek için yaratılmıştır. İnsan dünyadan ...