Cennet ve Cehennemin Gölgesinde

Uğur Aflay

Cennet ve Cehennemin Gölgesinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-01
YAZAR Uğur Aflay
ISBN 6057537249
DOSYA FORMATI 8,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Heykeltıraş olmaya çalışan üniversite öğrencisi bir kız Antalya’ya inmeyi beklerken, hiç tanımadığı bir yerde kendini bulur ve bindiği otobüsün toz olması ile başlayan bir anlam arayışı yolculuğu başlar. Doğal olarak bu yer onu kabul etmeden önce gümüş çay kaşığında sınar ve kararmayan kaşık nedeniyle bu keşfedilmemiş toprakların kapısı açılır. Ev büyüklüğündeki demir zeminli, bakır göklü Terra İncognita adlı bu yerde, yürüdükçe mekân büyür, adlandırdığı her şey karşısına bir şekilde çıkar.Tumu adlı bir kaplumbağa sürücüsünün uyarıları ve yönlendirmesiyle, neden burada olduğunu, nasıl geldiğini, nasıl çıkabileceğini keşfetmeye çalışır. Mitoloji, mitosların astronomik kökenleri, antropoloji ve evrim, insanın anlam arayışındaki çaresizliği, kendini anlamlandırma uğraşısına dönüşür. Bu karmaşa ortamında anlık bir tepkiyle çok değer verdiği Umut’u cehenneme gönderir. Düşündüğü ve anlam kazandırabildiği her şeyin canlandığı cennet eşdeğeri bir mekân, yanlış taleplerle cehenneme dönüşür.Umut’sa cehennemi cennete evirmekle meşguldür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cennet ve Cehennemin Gölgesinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cennet ve Cehennemin Gölgesinde.

...ite öğrencisi bir kız Antalya'ya inmeyi bek ... Pandora - Cennet ve Cehennemin Gölgesinde - Uğur Aflay - Kitap... ... . Cennet ve Cehennem Şüphesiz ki kıyamette yollar ayrılacak insanların bir grubu Cennet'e diğer bir grubu da Cehennem'e gidecek cennet ve cehennem yaratılmış... 17.50 TL. Düşündüğü ve anlam kazandırabildiği her şeyin canlandığı cennet eşdeğeri bir mekân, yanlış taleplerle cehenneme dönüşür. Umut'sa cehennemi cennete evirmekle meşguldür. kitaphanen.com´da uygun fiyata Elpis Kitap ... CEnneT Ve CeHennem | Forum ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata Elpis Kitap markalı Cennet ve Cehennemin Gölgesinde 9786057537249 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 25 TL. Düşündüğü ve anlam kazandırabildiği her şeyin canlandığı cennet eşdeğeri bir mekân, yanlış taleplerle cehenneme dönüşür. Umut'sa cehennemi cennete evirmekle meşguldür. Düşündüğü ve anlam kazandırabildiği her şeyin canlandığı cennet eşdeğeri bir mekân, yanlış taleplerle cehenneme dönüşür. Umut'sa cehennemi cennete evirmekle meşguldür. Detaylı Bilgi ve Tanıtım. Düşündüğü ve anlam kazandırabildiği her şeyin canlandığı cennet eşdeğeri bir mekân, yanlış taleplerle cehenneme dönüşür. Umut'sa cehennemi cennete evirmekle meşguldür....