Benim AilemAtatürk’ün Saklanan Ailesi

Yrd. Doç. Dr Ali Güler

Benim AilemAtatürk’ün Saklanan Ailesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-12-01
YAZAR Yrd. Doç. Dr Ali Güler
ISBN 6059828710
DOSYA FORMATI 8,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Günümüz Türkiye’sinde hastalıklı bir tarih anlayışı ile pek çok şey çarpıtılmaktadır. Cumhuriyet ve esasları ile onu kuran iradeyi temsil eden, kurucu kahramanımız Mustafa Kemal Atatürk de bu hastalıklı zihniyetin hedefi durumuna getirilmiştir.Belgesiz veya masa başında uydurulan sahte belgelerle Atatürk ve ailesi saldırı altına alınmış, Türk milletinin önemsediği değerler bakımından Atatürk yıpratılmaya çalışılmıştır. Bu hastalıklı zihniyetin ürettiği yalanlarla mücadele edilmesi şarttır. Mücadeledeki strateji, doğruların insanımıza anlatılması olmalıdır. Gerçekler anlatılmalıdır. Bu eserde gerçek belgelerle Atatürk’ün ailesi ortaya konulmuştur.Son yıllarda çıkan bazı kitaplarımızda ve bu eserimizde “saklanan” kavramını kullanıyoruz. Burada kastedilen Atatürk’le ilgili belgelerin, bilgilerin “gizlenmesi” değildir. Tarihi bir kişilik olarak önümüzde duran Atatürk’ün olduğu gibi anlatılmamasına veya anlatılamamasına bir vurgu yapılmaktadır. Amacımız bu hastalıklı anlayışa hizmet eden mevcut Atatürk anlatımına tepki göstermektir. Gerçek Atatürk’ü anlatma gerekliliğine güçlü bir vurgu yapmaktır.Bu eserde, arşiv belgeleriyle Atatürk’ün özgeçmişinde, aile tarihinde eksik olan pek çok önemli konu açıklığa kavuşturulmuştur. Elbette eser, Atatürk’le ilgili tüm az bilinen veya bilinmeyen hususları aydınlatma ve mükemmellik iddiasında değildir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Benim AilemAtatürk’ün Saklanan Ailesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Benim AilemAtatürk’ün Saklanan Ailesi.

...lem (atatürk'ün saklanan ailesi). Yrd. Doç ... Benim Ailem - Atatürk'ün Saklanan Ailesi Pdf İndir ... . Dr. Ali Güler. Satıcı. 7 TL. Koleksiyonunuzda bulundurmak isteyeceğiniz takvim yaprakları aynı gün kargo fırsatıyla online koleksiyon mağazanız gokcekoleksiyon.com'da! 'Benim Ailem - Atatürk'ün Saklanan Ailesi' kitabında Ata'nın aile bilgileriyle ilgili birçok belge var. Ali Güler, 'Benim Ailem - Atatürk'ün Saklanan Ailesi' başlıklı yeni bir çalışmaya imza attı. Gerçekler anlatılmalıdır. Bu eserde ger ... Atatürk'ün Saklanan Ailesi! | Guncel Haber ... . Gerçekler anlatılmalıdır. Bu eserde gerçek belgelerle Atatürk'ün ailesi ortaya konulmuştur. Son yıllarda çıkan bazı kitaplarımızda ve bu eserimizde "saklanan" kavramını kullanıyoruz. 32.78 TL. Benim Ailem Atatürkün Saklanan AilesiBenim Ailem Atatürkün Saklanan Ailesi - Günümüz Türkiye'sinde hastalıklı bir tarih anlayışı ile pek çok şey çarpıtılmaktadır. 18.80 TL. Gerçekler anlatılmalıdır. Bu eserde gerçek belgelerle Atatürk'ün ailesi ortaya konulmuştur. Son yıllarda çıkan bazı kitaplarımızda ve bu eserimizde "saklanan" kavramını kullanıyoruz. Gerçekler anlatılmalıdır. Bu eserde gerçek belgelerle Atatürk'ün ailesi ortaya konulmuştur. Son yıllarda çıkan bazı kitaplarımızda ve bu eserimizde "saklanan" kavramını kullanıyoruz. Gerçekler anlatılmalıdır. Bu eserde gerçek belgelerle Atatürk'ün ailesi ortaya konulmuştur. Son yıllarda çıkan bazı kitaplarımızda ve bu eserimizde "saklanan" kavramını kullanıyoruz. Gerçekler anlatılmalıdır. Bu eserde gerçek belgelerle Atatürk'ün ailesi ortaya konulmuştur. Son yıllarda çıkan bazı kitaplarımızda ve bu eserimizde saklanan kavramını kullanıyoruz. Gerçekler anlatılmalıdır. Bu eserde gerçek belgelerle Atatürk'ün ailesi ortaya konulmuştur. Son yıllarda çıkan bazı kitaplarımızda ve bu eserimizde "saklanan" kavramını kullanıyoruz. Gerçekler anlatilmalidir. Bu eserde gerçek belgelerle Atatürk'ün ailesi ortaya konulmustur. Son yillarda çikan bazi kitaplarimizda ve bu eserimizde "saklanan" kavramini kullaniyoruz. Son yıllarda çıkan bazı kitaplarımızda ve bu eserimizde "saklanan" kavramını kullanıyoruz. | Sort order. Start your review of Benim Ailem - Atatürk'ün Saklanan Ailesi. Nota Kitapları Şarkılar-Türküler Tarih Türler Hakkında Orijinal Dil Farsça İngilizce Sözlük-İmla Kılavuzu Outlet Ürünler Psikoloji Annelik-Babalık-Aile Bilim Biyografi Çocuk Psikolojisi Diğer Eğitim Genel... Yılmaz Basım. Be...