KurtuluşKaranlıktan Aydınlığa

Taha Yusuf

KurtuluşKaranlıktan Aydınlığa
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-04
YAZAR Taha Yusuf
ISBN 6059853941
DOSYA FORMATI 12,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa” kitabı bir rehber davet eğitim kitabıdır.Zulüm arşı alaya ulaşmışsa, karanlıklar kesif bulutlar misali her tarafı kuşatmışsa, akıl, din, can, nesil ve mal emniyeti tehlikedeyse yapacak çok işi olmalıdır rabbe kul olmuş Rahmanın kullarının…İnsanlık onur ve izzeti serkeş bir taburun elinde zulme zebun bir görüntü arz ediyorsa Allah erlerinin arzı endam etmelerinin vaktinin gelip geçtiğini işaret ediyor demektir. Dünya alacakaranlık kuşaklarından geçiyorsa vahyin inşa edici ruhunun Cibril-i eminin eliyle yeniden yeryüzü coğrafyasına yağma zamanıdır bu dem…Şirk, küfür, isyan ve nisyan sarmışsa insanlık vicdanını kir ve pastan arınma vakti gelmiş demektir. Zira orası yaşanabilir bir dünya değildir. Zira din bidat ve hurafelere bezenip ihya ve inşa edici vasfını yitirmiş, nesil ifsat olmuş, hars fesada ramak kalmış, nefis helak olma aşamasında, mal haramla çoğalmaya yüz tutmuş, idrakler körelmiştir.Batıl güçler hakikati köreltme ve akılları dumura uğratma kavgasını bütün imkânlarını seferber ederek sürdürüyorlarsa “Hesap vakti yaklaştı fakat insanlar hala gaflet içinde oyalanıp duruyorlar” ilahi gerçeğini fehmetme zamanıdır…21. yy Müslümanlarının yeryüzünü imar ve iskânda ve yeryüzünde Allah’a kulluğun yerleşip insanların kurtuluş yoluna yöneltilmeleri hususunda tıpkı peygamberler ve onlara gönül verip iman edenler kadar sorumlulukları vardır. Hayatta hiçbir mazeret bu sorumluluğu öteleyemez. Ötelememelidir de. İnsanlık şehvetin, şöhretin, esrarın, alkolün elinde zar ağlarken, ocaklar sönüp genç dimağlar meflûç kılınırken Müslüman bireyin sorumluklarının ne oranda olduğunu gelin bir daha düşünelim.Bu gerçeklikten hareketle yaşanabilir, kurtuluş toplumunu inşa edecek öncüler için davet sorumluluğunu neden, niçin, nasıl ve hangi saiklerle yapacaklarını temin için rehber kitab mahiyetinde hazırlanan bu çalışma sorumluluğunun bilincinde olup kurtuluş yoluna yönelen ve bu şekilde hidayete tabi olan tüm bireylerin el kitabı olmaya namzet bir çalışmadır. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz KurtuluşKaranlıktan Aydınlığa i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap KurtuluşKaranlıktan Aydınlığa.

... tarafı kuşatmışsa, akıl, din, can, nesil ve mal emniyeti ... Kurtuluş - Karanlıktan Aydınlığa... Taha Yusuf ... ... `Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa` kitabı bir rehber davet eğitim kitabıdır.Zulüm arşı alaya ulaşmışsa, karanlıklar kesif bulutlar misali her tarafı kuşatmışsa, akıl, din, can... Kurtuluş - Karanlıktan Aydınlığa, din ve mitoloji kategorisinde 16,1 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Ürün Adı: Kurtuluş - Karanlıktan Aydınlığa... Mağaza: Yeryüzükitap. 12.60 TL. "Kurtuluş/Karanlıktan ... Kurtuluş - Karanlıktan Aydınlığa... - Kitapline.com ... ... Mağaza: Yeryüzükitap. 12.60 TL. "Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa" kitabı bir rehber davet eğitim kitabıdır. Zulüm arşı alaya ulaşmışsa, karanlıklar kesif bulutlar misali her tarafı kuşatmışsa, akıl, din, can, nesil ve mal emniyeti... 18 TL. "Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa" kitabı bir rehber davet eğitim kitabıdır. Zulüm arşı alaya ulaşmışsa, karanlıklar kesif bulutlar misali her tarafı kuşatmışsa, akıl, din, can, nesil ve mal emniyeti... 9 TL. Sayfa Sayısı : 284 Cilt Durumu : Ciltsiz Basım Dili : Türkçe Boyut : 13.50x21.00"Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa" kitabı bir rehber davet eğitim kitabıdır. 10.80 TL. "Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa" kitabı bir rehber davet eğitim kitabıdır. Zulüm arşı alaya ulaşmışsa, karanlıklar kesif bulutlar misali her tarafı kuşatmışsa, akıl, din, can, nesil ve mal emniyeti... "Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa" kitabı bir rehber davet eğitim kitabıdır. Zulüm arşı alaya ulaşmışsa, karanlıklar kesif bulutlar misali her tarafı kuşatmışsa, akıl, din, can... 10.69 TL. "Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa" kitabı bir rehber d...