Dijital Pazarlama Stratejileri 2019

Koray Odabaşı

Dijital Pazarlama Stratejileri 2019
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-05
YAZAR Koray Odabaşı
ISBN 6057932969
DOSYA FORMATI 7,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİLERİ 2019 kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor.Dijital pazarlama alanında 20 yıllık tecrübenin yansımasını bulacağınız kitapta, aşağıdaki 5 konuda başarıya ulaşmak için yapılması gerekenler anlatılıyor: 1. “BÖL VE FETHET” YÖNTEMİ1,3 milyar web sitesi müşteri kazanmak için mücadele verirken, günde 10.000 pazarlama mesajı gören bireylerin dikkat süresi 8 saniyeye düştü. Böyle bir ortamda geniş kitlelere genel mesajlar vererek ilgilerini çekmek artık mümkün olmuyor. Hedef kitleyi alt gruplara bölmek ve ilgi eşiklerini geçmek için her gruba odaklı mesajlar vermek gerekiyor. 2. ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)Diğer siteleri geçerek hedef kelimelerde Google’da nasıl önde gelinebilir?Araştırma, strateji belirleme ve anahtar kelime seçimi, site üzerinde uygulama, site altyapı ve kullanışlılık durumunu geliştirme, web ortamından siteye bağlantı sağlama ve arama sonuç sayfası performansını geliştirme konularında yapılması gerekenler bu bölümde detaylı olarak anlatılıyor. 3. DİJİTAL REKLAM YÖNETİMİGoogle Ads ve Facebook reklam sistemlerinde en iyi dönüşümü sağlayan stratejilere yer verilen bu bölümde, en iyi sonucu almak için reklam ayarlarının nasıl düzenlenmesi gerektiği, kelime seçim ve uygulama stratejileri, yüksek kalite puanı elde etme yolları konularında detaylı bilgi sunuluyor. En çok kullanılan metin, görsel ve sosyal reklam modelleri ile başarı sağlayacak stratejilere ve örneklere yer veriliyor.4. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİSosyal medyadan somut ticari sonuç elde etmek için yapılması gerekenlerin anlatıldığı bu bölümde, uygulanacak en etkili stratejiler Facebook, Instagram, Twitter, Youtube ve Linkedin gibi site bazlı olarak ayrıştırılmış şekilde sunuluyor. 5. E-BÜLTENLERE-bülten formatı, içeriği, gönderim zamanlaması ve sıklığı gibi konularda en iyi sonucun nasıl elde edilebileceğinin anlatıldığı bu bölümde performans analizine yer veriliyor.KONTROL LİSTELERİ VE YAPILMASI GEREKEN İŞLERSonuç almaya yardımcı olmak için kitabın her bölümünün sonunda 30 maddelik kontrol listeleri (checklist) bulunuyor. Bu sayede, bölüm içinde anlatılan konuları toplu olarak inceleme ve çalışmaları kontrol etme imkanı oluyor. Ayrıca her bölümün sonunda, bu kitabı okuduktan sonra uygulamaya geçmek için yapılması gereken işlere yer veriliyor. Böylece pek çok diğer kitapta yaşandığı gibi, kitabı okumak ve harekete geçmek arasındaki kopukluk ortadan kalkıyor.Limitli bütçelerle bile çok iyi sonuç veren “Böl ve Fethet” yöntemi, daha önce pek çok marka için uygulandı ve o markaların önceki çalışmalarına göre büyük dönüşüm artışı sağladı. Şimdi sıra sende!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dijital Pazarlama Stratejileri 2019 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dijital Pazarlama Stratejileri 2019.

...lerlemenizi sağlamak için akıllıca davranabileceğiniz 9 adımda 2019 yılında pazarlama stratejisi ... Dijital Pazarlama Stratejileri 2019 Koray Odabaşı ... . 4) Dijital Pazarlamada Sesli Arama Daha Çok Artıyor. 22.50 TL. Dijital Pazarlama Stratejileri 2019 - DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİLERİ 2019 kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde... Tabii özellikle dijital platformda SEO'nun önemi yadsınamaz bir gerçek. 2019'da Google'ın JS Kısacası, veri odaklı pazarlama stratejileri önemini korumaya devam edecek. ... Koray Odabaşı | DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİLERİ 2019 ... . 2019'da Google'ın JS Kısacası, veri odaklı pazarlama stratejileri önemini korumaya devam edecek. Bunlara ek olarak Koray Odabaşı. Dijital Pazarlama Stratejileri 2019 kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor. Amerikan Pazarlama Derneği (AMA) web sitesi, ortalama bir tüketicinin günde 10.000 pazarlama mesajı gördüğünü bildirdi. 2019 Yılında En Etkili Dijital Pazarlama Stratejileri Neler Olacak? 📢 2019'da bizleri neler bekliyor? - Markalar dijital dönüşüm stratejilerini belirlerken, uygulamaları hayata geçirmede kişisellik daha sağlıklı sonuçlar getirebilir. dijital pazarlama stratejileri. 2019 trendlerine baktığımızda dijital pazarlamadaki yenilikler giderek artacak, dijital ajanslar ürettikleri dijital planlamalarla bu alandaki stratejileri domine etmeyi devam edecek… Dijital Pazarlama Stratejileri 2019 kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor. Dijital pazarlama alanında 20 yıllık tecrübenin... Koray Odabaşı. DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİLERİ 2019 kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor. Dijital pazarlamacılar SEO stratejileri tasarlarken gelecek sene sesli aramaya adapte olacaklar. Blockchain teknolojisi, 2019'daki dijital pazarlama senaryosunda devrim yaratacak. 14.98 TL. DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİLERİ 2019 kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor. Dijital Pazarlama Stratejileri 2019kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor. 25.84 TL. Dijital Pazarlama Stratejileri 2019kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor. Dijital Pazarlama Stratejileri 2019kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor. 26.60 TL. Dijital Pazarlama Stratejileri 2019kitabı, başarısı kanıtlanmış etkili dijital pazarlama taktiklerini, kolay anlaşılır ve sonuca dönük şekilde anlatıyor....