Cesaret Hakkında Konuşmak İster misin?

Cesaret Hakkında Konuşmak İster misin?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-29
YAZAR
ISBN 9752115460
DOSYA FORMATI 9,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuk gelişimi, tüm ebeveynlerin ve eğitimcilerin üzerinde titizlikle durduğu önemli bir konu. Çocuklarımızın günden güne büyümelerini gözlemlerken sağlıklı birer insan olmalarının yanında iyi ve kişilikli birer birey olmalarını da arzu ederiz. Ancak, bu istek ve temennilerimiz onların olumsuz pek çok duyguyu yaşamalarına da engel olmaz.KONUŞMAK İSTER MİSİN? dizisi çocuklarımızın olumsuz duygularıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak, onlara ve siz yetişkinlere sorunların çözümünde doğru yaklaşımları göstermek amacıyla hazırlanmış eşsiz bir çalışmadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cesaret Hakkında Konuşmak İster misin? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cesaret Hakkında Konuşmak İster misin?.

...ncak, bu istek ve temennilerimiz onlarin olumsuz pek çok duyguyu yasamalarina da engel olmaz ... Konuşmak İster Misin? - Cesaret Hakkında | Kitap.net ... .Konusmak ister misin? dizisi çocuklarimizin olumsuz duygulariyla basa çikmalarina yardimci... Konuşmak ister misin? dizisi çocuklarımızın olumsuz duygularıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak, onlara ve siz yetişkinlere sorunların çözümünde doğru yaklaşımları göstermek amacıyla hazırlanmış... İzEdebiyat'a Üye Ol. Sıkça Sorulanlar. Şifrenizi mi unuttunuz?.. Kitap > Altın Kita ... Cesaret Hakkında Konuşmak İster Misin? ... ... İzEdebiyat'a Üye Ol. Sıkça Sorulanlar. Şifrenizi mi unuttunuz?.. Kitap > Altın Kitaplar > Çocuk Kitapları Dizisi > > Cesaret Hakkında Konuşmak İster misin? Cesaret Hakkında Konuşmak İster misin? Cesaret Hakkında Konuşmak İster misin? Yazar : Kolektif, Altın Kitaplar - Boyama ve Çocuk Kitapları %28 indirim Fiyat : 2... Çevirmen: Tuğçe Kanbur. Çocuk gelişimi, tüm ebeveynlerin ve eğitimcilerin üzerinde titizlikle durduğu önemli bir konu. Çocuklarımızın günden güne büyümelerini gözlemlerken sağlıklı birer insan... Masaüstü bildirimlerine ekleyin. Özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan haberiniz olsun ister misiniz? Daha Sonra Evet....