Affetmek Hakkında Konuşmak İster misin?

Affetmek Hakkında Konuşmak İster misin?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-29
YAZAR
ISBN 9752115453
DOSYA FORMATI 8,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuk gelişimi, tüm ebeveynlerin ve eğitimcilerin üzerinde titizlikle durduğu önemli bir konu. Çocuklarımızın günden güne büyümelerini gözlemlerken sağlıklı birer insan olmalarının yanında iyi ve kişilikli birer birey olmalarını da arzu ederiz. Ancak, bu istek ve temennilerimiz onların olumsuz pek çok duyguyu yaşamalarına da engel olmaz.KONUŞMAK İSTER MİSİN? dizisi çocuklarımızın olumsuz duygularıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak, onlara ve siz yetişkinlere sorunların çözümünde doğru yaklaşımları göstermek amacıyla hazırlanmış eşsiz bir çalışmadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Affetmek Hakkında Konuşmak İster misin? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Affetmek Hakkında Konuşmak İster misin?.

...lara ve siz yetişkinlere sorunların çözümünde doğru yaklaşımları göstermek amacıyla hazırlanmış ... Affetmek Hakkında Konuşmak İster Misin? - MaksatKitap ... ... 3.27 TL. KONUŞMAK İSTER MİSİN? dizisi çocuklarımızın olumsuz duygularıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak, onlara ve siz yetişkinlere sorunların çözümünde doğru yaklaşımları göstermek... Ancak, bu istek ve temennilerimiz onların olumsuz pek çok duyguyu yaşamalarına da engel olmaz.KONUŞMAK İSTER MİSİN? dizisi çocuklarımızın olumsuz duygularıyla başa çıkmalarına... Kitabının ... Affetmek Hakkında Konuşmak İster Misin? Pdf İndir ... .KONUŞMAK İSTER MİSİN? dizisi çocuklarımızın olumsuz duygularıyla başa çıkmalarına... Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Affetmek Hakkında Konuşmak İster misin? Yayın Evleri. İletişim. Affetmek Hakkında Konuşmak İster misin? Pdf İndir. 3.50 TL. Konuşmak İster Misin? dizisi çocuklarımızın olumsuz duygularıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak, onlara ve siz yetişkinlere sorunların çözümünde doğru yaklaşımları göstermek amacıyla... Affetmek Hakkında Konuşmak İster misin-Altın Kitaplar Yayınevi-Çevirmen Tuğçe Kanbur -Sayfa Sayısı 32-Basım Yılı 2012 | Çocuk gelisimi, tüm ebeveynlerin ve eg. Konuşmak İster Misin? dizisi çocuklarımızın olumsuz duygularıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak, onlara ve siz yetişkinlere sorunların çözümünde doğru yaklaşımları göstermek amacıyla hazırlanmış... 4 TL. Ancak, bu istek ve temennilerim...