Nene Hatun / İz Bırakanlar

Eda Bayrak

Nene Hatun / İz Bırakanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-14
YAZAR Eda Bayrak
ISBN 6059484862
DOSYA FORMATI 10,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

93 Harbi olarak bilinen Osmanlı-Rus savaşında Ruslar tarafından işgal edilen Erzurum’u kurtarmak için kundaktaki bebeğini bırakarak cepheye koşan Nene Hatun’u daha yakından tanıyacağın muhteşem bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın?Tarihte iz bırakan gerçek kahramanlarla tanışmak için sayfaları çevirmeye başla ve katıl aramıza!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nene Hatun / İz Bırakanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nene Hatun / İz Bırakanlar.

... site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul ... Nene Hatun-İz Bırakanlar , Eda Bayrak - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Nene Hatun-İz Bırakanlar İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Nene Hatun-iz Bırakanlar, edebiyat - roman kategorisinde 8,4 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Yorum Yaz. Ürün Adı: Nene Hatun-İz Bırakanlar. Mağaza: ANADOLU KİTAP. Nene hatun - iz bırakanlar. NENE HATUN. Vatan Müdafaasının fedakâr mücahidesi. 8.40 TL. 93 Harbi olarak bilinen Osmanlı-Rus savaşında Ru ... Nene Hatun - İz Bırakanlar | Forum ... . Vatan Müdafaasının fedakâr mücahidesi. 8.40 TL. 93 Harbi olarak bilinen Osmanlı-Rus savaşında Ruslar tarafından işgal edilen Erzurum'u kurtarmak için kundaktaki bebeğini bırakarak cepheye koşan Nene Hatun'u daha yakından... iz bırakanlar NENE HATUN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. eda bayrak kitapları ve YEDİVEREN ÇOCUK 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. ...koşan Nene Hatun`u daha yakından tanıyacağın muhteşem bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Tarihte iz bırakan gerçek kahramanlarla tanışmak için sayfaları çevirmeye başla ve katıl aramıza!. Nene Hatun - İz Bırakanlar. Yeni. Ücretsiz Kargo. için kundaktaki bebeğini bırakarak cepheye koşan Nene Hatun'u daha yakından tanıyacağın muhteşem bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Eda Bayrak. 93 Harbi olarak bilinen Osmanlı-Rus savaşında Ruslar tarafından işgal edilen Erzurum'u kurtarmak için kundaktaki bebeğini bırakarak cepheye koşan Nene Hatun'u daha yakından... Eda Bayrak - Nene Hatun - İz Bırakanlar isimli kitabı ücretsiz kargo ve kapıda ödeme fırsatıyla Türkiye'nin en büyük kitapçısı kitapci.com.tr güvencesiyle satın alın. 7.84 TL. 93 Harbi olarak bilinen Osmanlı-Rus savaşında Ruslar tarafından işgal edilen Erzurum'u kurtarmak için kundaktaki bebeğini bırakarak cepheye koşan Nene Hatun'u daha yakından... Nene Hatun - İz Bırakanlar. Yazar : Cemal Kurnaz Yayınevi : YEDİVEREN...