Hayalet UçakVekaleten Savaş

Bülent Ruscuklu

Hayalet UçakVekaleten Savaş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-30
YAZAR Bülent Ruscuklu
ISBN 6054537624
DOSYA FORMATI 5,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yunanistan'ın strateji ve savunma yayını yapan haber sitesi, Rusya kaynaklarına dayandırdığını iddia ettiği haberine göre, olay sırasında dahayüksekten uçan ikinci uçak kaçmayı başardı. Defencenetgr İki uçağın Batı tarafından, Akdeniz üzerinden Suriye topraklarına girmeye çalıştığı, Suriye savunma kuvvetlerinin açtığı ateş sonucunda bir uçağın düşürüldüğü belirtilirken, ikinci uçağın ise kaçmayı başardığı kaydedildi. Dampress Suriye tarafından düşürülen keşif uçağının yanında bir uçak daha olduğu... Hatay'da insanların bunu çıplak gözle gördüğü... Kimseye söylenmeyen bir gerçek var: Oraya giden iki tane uçakvar. Bu uçaklardan bir tanesi düşürüldü. Diğer uçak ise bir hayalet gibi ortadan kayboldu. Irak'ta hem asker kaybı, hem de ekonomik iflas yaşayan ABD yeni bir strateji geliştirmişti. Suriye'de Beşar Esad rejimini devirmek için, muhalifleri, terör gruplarını, paralı askerleri ve komşu ülkeleri kullanarak hedefine ulaşacaktı. Bu hedef için de Türkiye'yi taşeron ülke olarak kullanmak niyetindeydi. Keşif uçağından başka ikinci bir askeri uçak daha düşmüştü. Hükümet, Suriye Karaduran Dağı'na düşen uçağı gizli tutmuş, yaralı pilotu siyasi girişimlerle kurtarmaya çalışıyordu. Pilotun arkadaşı, eski bir Özel Harekat binbaşısı! Onu kurtarmak için Suriye'ye girmişti. Hem arkadaşını hem de dünyalar güzeli Suriyeli doktor bir kadını kurtarmalıydı. Zaman kısıtlıydı. Çünkü Türk Ordusu, sınırda kurulacak kamplarda barındırılacak olanlann güvenliğinin sağlanması için, ön cephe oluşturmak gayesiyle Suriye'ye girecekti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayalet UçakVekaleten Savaş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayalet UçakVekaleten Savaş.

...ensubu Bülent Ruscuklu'nun Hayalet Uçak Vekaleten Savaş isimli macera romanı şöyle başlıyor: Bu bir macera romanıdır ... İsrail Hayalet Uçak Alıyor - Evrensel.net ... . İsim ve karakterler size tanıdık gelebilir. Uzaya radar yerleştirmenin altındaki temel fikir hayalet uçak ve füzelerinin, yerdeki gözlerden saklanabilmek için geliştirilmiş olmaları. Tags: havacılık savaş uçak uçak kazası. Yüzlerce savaş uçağı birden havalandı… Hayalet jetler. Tatbikatta sahne alan jetler arasında iki düzine hayalet uçak bulunuyor. Bunlardan altısı F-22 Raptor, 18'de bir diğer ... Radara Yakalanmayan F-117 Böyle Vuruldu | HAYALET SAHNEDE ... . Tatbikatta sahne alan jetler arasında iki düzine hayalet uçak bulunuyor. Bunlardan altısı F-22 Raptor, 18'de bir diğer hayalet uçak F-35. Hayalet Uçaklar. B-1 ve B-2Amerikan ordusunun yüksek bütçeli radara yakalanmayan uçaklarından olup bombardıman görevlerini yerine getirmektedir. Savaş Uçakları. Hatay'da insanların bunu çıplak gözle gördüğü... Kimseye söylenmeyen bir gerçek var: Oraya giden iki tane uçakvar. Bu uçaklardan bir tanesi düşürüldü. Diğer uçak ise bir hayalet gibi ortadan kayboldu. Dünyanın en iyi hayalet savaş uçağı Rus Su 57. admin 28 Temmuz 2018 dünya, Güncel, Teknoloji ve Bilim Laissez un commentaire 212 Vues. 'Hayalet uçak' semalarda! Rusya Savunma Bakanlığı, test aşamasında olan Su-57 model 5'inci nesil savaş uçağının Suriye'deki deneme uçuşu görüntülerini yayınladı. Hayalet Uçak-ARVO YAYINLARI SAHAF-13000000000418-Bülent Ruscuklu-Yunanistan'ın strateji ve savunma yayını yapan haber sitesi, Rusya kaynaklarına dayandırdığını. Vekaleten Savaş. Hayalet Uçak Vekaleten Savaş. Diğer uçak ise bir hayalet gibi ortadan kayboldu. Irak'ta hem asker kaybı hem de ekonomik iflas yaşayan ABD yeni bir strateji geliştirmişti. ...kullanılan ve en yaygın iki hayalet uçak türü; bir takip uçağı olan F-117 ve savaş, bombardıman uçağı olan B-2 olarak bilinmektedir. İlk hayalet uçak F-117A 1981'de ilk uçuşunu yaptı. Hayalet uçak, radar sistemleri tarafından yakalanamayan ya da yakalanması çok güç olan uçaklara verilen resmî olmayan bir isimdir. Radarlar uçakların yerlerinin belirlenmesinde çok başarılıdır. İSRAİL, ABD’den F-35 hayalet savaş uçağı satın almak üzere New York’ta anlaşma imzaladı. Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığına Muhammed Cahit Şirin vekaleten atandı. Son dönemde askeri alandaki yatırımları ve geliştirmeleriyle tüm dünyaya gözdağı veren Rusya, hayalet uçak teknolojisini tarihin tozlu sayfalarına gömmeye hazırlanıyor....