YKS TYT Lemma Matematik Ders Notu

Kemal Şekerci

YKS TYT Lemma Matematik Ders Notu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-15
YAZAR Kemal Şekerci
ISBN 6052841785
DOSYA FORMATI 6,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

argı LEMMA YKS TYT Matematik Ders NotuNEDEN YARGI LEMMA? Çünkü: – Tamamen yeni müfredatla uyumlu hazırlandı. – Güncel öğretici ve ezber bozan sorulardan oluşturuldu. – Hazırlanırken derece yapan öğrencilerin fikirleri önemsendi. – Gerçek sınavın “Tanıdık Bir Sınav” hissi uyandırması için sayfa yapısı YKS formatında tasarlandı. – Testlerin altındaki cevap anahtarları göz kaymasını önleyecek şekilde dizayn edildi. – Tıpkı ÖSYM sınavlarında olduğu gibi zor ve kolay sorular aralara serpiştirildi. – Ön yargı oluşturacak test yapısından uzaklaşıldı. – Kitaplarımızın çoğuna genel tekrar testleri konarak önceki konuların unutulmasının engellenmesi sağlandı. – Kısacası soru bankalarımız her yönüyle tamamen siz değerli öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlandı. Yargı LEMMA ile “ÜNİVERSİTE SENİ KAZANSIN!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz YKS TYT Lemma Matematik Ders Notu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap YKS TYT Lemma Matematik Ders Notu.

...ğretici ve ezber bozan sorulardan oluşturuldu ... YKS AYT Matematik Ders Notu Yargı LEMMA Yargı Lemma Yayınları ... . İlgili Ürünler. Yargı Lemma AYT Matematik Ders Notu Yeni. Yargı Lemma TYT Biyoloji Ders Notu. Kemal Şekerci. 7.43 TL. YKS AYT Matematik Ders Notu Yargı LEMMA ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. 7,43 TL Yargı Lemma Yayınları. Sepet Fiyatı : Barkod : 9786052846117. Lemma Yayınları TYT Matematik Ders Notu. Kritik Stok. Sayfayı Yazdır. Yorum Yaz. Lem ... Yargı LEMMA YKS TYT Matematik Ders Notu, , Avrupa Kitap Dağıtım ... . Kritik Stok. Sayfayı Yazdır. Yorum Yaz. Lemma Yayınları TYT Matematik Ders Notu. Yazar Adı....