Uyurgezer Ayı

Joan Aiken

Uyurgezer Ayı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-13
YAZAR Joan Aiken
ISBN 6059493840
DOSYA FORMATI 9,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yağmur Damlalarından Kolye ve Denizin Dibindeki Krallık kitaplarından tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz yazar Joan Aiken ile Hans Christian Andersen İllüstrasyon Ödülü, Kate Greenaway Madalyası gibi pek çok ödüle değer görülen yetenekli çizer Quentin Blake’ten hayallerinizin sınırlarını zorlayacak esrarengiz masallar…Okumaktan büyük keyif alacağınız bu modern masal kitabında, denizler tanrısı Poseidon’dan Âdem ile Havva’ya kadar fantastik dünyanın birçok dokunulmaz karakteri birer masal kahramanına dönüşüyor. Özgün metinleri ve göz alıcı resimleriyle çağdaş bir klasik olarak tanımlanan Uyurgezer Ayı, her yaştan masalseverin ilgisini çekerek, sihir ve gizemle örülü olağanüstü serüvenlere çıkarıyor okurlarını.Kralları, cadıları, Marslıları, hatta şarkı söyleyen mavi çizmeleri dünyamıza konuk eden bu eşsiz kitap, zamansız ve mekânsız, sırtını bilgeliğe dayayan toplam sekiz masaldan oluşuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uyurgezer Ayı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uyurgezer Ayı.

...mle örülü olağanüstü serüvenlere çıkarıyor okurlarını ... Uyurgezer Ayı ... . Uyurgezer Ayı - Joan Aiken - e kitap. Uyurgezer Ayı - Joan Aiken - PDF İndir. Yağmur Damlalarından Kolye ve Denizin Dibindeki Krallık kitaplarından tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz yazar Joan Aiken ile... 5 €. Özgün metinleri ve göz alıcı resimleriyle çağdaş bir klasik olarak tanımlanan Uyurgezer Ayı, her yaştan masalseverin ilgisini çekerek, sihir ve gizemle örülü olağanüstü serüvenlere çıkarıyor okurlarını. Özgün metinleri ve göz alıcı resimleriyle çağdaş bir kl ... Uyurgezer - Sakar Ayı Bernard Bear | İzlesene.com ... . Özgün metinleri ve göz alıcı resimleriyle çağdaş bir klasik olarak tanımlanan Uyurgezer Ayı, her yaştan masalseverin ilgisini çekerek, sihir ve gizemle örülü olağanüstü serüvenlere çıkarıyor okurlarını. 17.60 TL. Uyurgezer Ayı-Tudem Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Uyurgezer Ayı Bernard. 25 Mart 2013 , Pazartesi 3091 izleme. Facebook'ta Paylaş. Bizi Facebook'ta takip edin yeni videolardan haberdar olun. Uyurgezer Ayı Bernard. Özgün metinleri ve göz alıcı resimleriyle çağdaş bir klasik olarak tanımlanan Uyurgezer Ayı, her yaştan masalseverin ilgisini çekerek, sihir ve gizemle örülü olağanüstü serüvenlere çıkarıyor okurlarını. Daha Fazlası izlemek ve oyun oynamak için Tıkla http://www.oyunsal.net/ Türkçe Çizgi cizgi Film filim flim izle oyun oyna eğlen animasyon animation Ayı Bear BERNARD. 25.96 TL. Uyurgezer AyıUyurgezer Ayı - Yağmur Damlalarından Kolye ve Denizin Dibindeki Krallık kitaplarından tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz yazar Joan Aiken ile Hans Christian Andersen... 15.40 TL. Özgün metinleri ve göz alıcı resimleriyle çağdaş bir klasik olarak tanımlanan Uyurgezer Ayı, her yaştan masalseverin ilgisini çekerek, sihir ve gizemle örülü olağanüstü serüvenlere çıkarıyor......