Pratik Arapça Konuşma Kalıpları (100 Kalıp- 600 Cümle)

İman Vazvazoğlu

Pratik Arapça Konuşma Kalıpları (100 Kalıp- 600 Cümle)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-12
YAZAR İman Vazvazoğlu
ISBN 6054535491
DOSYA FORMATI 6,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Pratik Arapça Konuşma Kalıpları” Arapça öğrenenler için en çok kullanılan 100 temel kalıbı öğretmeyi hedeflemektedir. Kalıplar günlük hayatta en çok kullanılan Arapça kalıplar olup, her bir kalıpla ilgili altı ayrı cümle kullanılmıştır. Cümle içinde kullanılan kalıplar farklı bir renk le işaretlenmiş, kalıbın uygulanış şekli belirtilmiştir. Arapça cümleler tercüme edilirken birebir tercüme değil genel anlam esas alınmıştır. Kalıpların tamamı seslendirilmiş, ses dosyaları CD olarak kitabın yanına konulmuştur. Okurlarımıza tavsiyemiz, CD’lerdeki ses dosyalarını dikkatli bir şekilde dinlemeleri, bol tekrar yaparak kalıpların ezberlenmesidir. Akdem Yayınları olarak daha önce yayınlanmış olduğumuz “Benimle Arapça Konuş” çalışmasının bir devamı niteliğindeki bu eser Arapça öğretimine önemli bir katkı sağlayacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pratik Arapça Konuşma Kalıpları (100 Kalıp- 600 Cümle) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pratik Arapça Konuşma Kalıpları (100 Kalıp- 600 Cümle).

...ik Arapça Konuşma Kalıpları Arapça öğrenenler için en çok kullanılan 100 temel kalıbı öğretmeyi hedeflemektedir ... Pratik Arapça Konuşma Kalıpları - İmam Vazvazoğlu100 Kalıp - 600... ... . Kalıplar günlük hayatta en çok kullanılan Arapça kalıplar olup, her bir... Arapça - Türkçe Cep Sözlüğü - Arapça-Türkçe / Türkçe-Arapça. Pratik Arapça Konuşma Kalıpları Günlük Arapçada en çok kullanılan 100 kalıp Her bir kalıbın 6 örnek cümlede kullanımı Benimle Arapça eserinin devamı niteliğinde. Pratik Arapça Konuşma Kalıpları Arapça öğrenenler için en çok kullanılan 100 temel kalıbı Cümle içinde kullan ... Indir Türkçe PDF Pratik Arapça Konuşma Kalıpları (100 Kalıp- 600...) ... . Pratik Arapça Konuşma Kalıpları Arapça öğrenenler için en çok kullanılan 100 temel kalıbı Cümle içinde kullanılan kalıplar farklı bir renk le işaretlenmiş, kalıbın uygulanış şekli belirtilmiştir. "Pratik Arapça Konuşma Kalıpları" Arapça öğrenenler için en çok kullanılan 100 temel kalıbı Cümle içinde kullanılan kalıplar farklı bir renk le işaretlenmiş, kalıbın uygulanış şekli belirtilmiştir. Pratik Arapça Konuşma Kalıpları. 100 Kalıp - 600 Cümle. Kalıplar günlük hayatta en çok kullanılan Arapça kalıplar olup, her bir kalıpla ilgili altı ayrı cümle Yazının devamı... 9.60 TL. Pratik Arapça Konuşma Kalıpları Arapça öğrenenler için en çok kullanılan 100 temel kalıbı öğretmeyi hedeflemektedir. Kalıplar günlük hayatta en çok kullanılan Arapça kalıplar olup, her bir... ...en Konuşma CD çok Arapça önemli Pratik daha cümle olup, tekrar İmam Kalıpları genel Arapça esas İmam bir dinlemeleri, Yayınları Cümle Akdem tercüme Arapça ses 100 kullanılan ses... ...Kalıp 600 Cümle CDli - 9786054535491 - - "Pratik Arapça Konusma Kaliplari" Arapça ögrenenler için en çok Arapça cümleler tercüme edilirken birebir tercüme degil genel anlam esas alinmistir....