İzleniyoruzYeni Reklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz

Joseph Turow

İzleniyoruzYeni Reklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-04
YAZAR Joseph Turow
ISBN 9757638759
DOSYA FORMATI 5,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dijital dünya, kullanıcılara kuşkusuz birçok avantaj sunuyor. Peki, internette karşımıza çıkan reklamların, eğlence içeriklerinin, indirimlerin ve bilgilerin önemli bir kısmının kişiye özel ayarlandığını söylesek? Hem de büyük oranda görünmez bir sektörün haberimiz bile olmadan topladığı kişisel bilgilerimize dayanarak.Pazarlamacıların ve medyanın insanların hayatlarına girmeye ve onu şekillendirmeye başladığı bir dönemdeyiz. Dünyanın dört bir yanındaki yüz milyonlarca internet kullanıcısının büyük bölümü internette gezerken her ne paylaştıysa, nereye tıkladıysa, ne satın aldıysa, kiminle arkadaş olduysa sessizce gözleniyor, kurcalanıyor, inceleniyor ve etiketleniyor. Pazarlama şirketleri kalabalık kitlelerin eylemlerini neredeyse an be an gizlice izleme konusunda hükümetleri geride bıraktı. Sistemin çarklarını döndüren satış kaygısı,şirketlerin, insanları habersizce izleyip verilerini onlardan izin almadan reklam borsalarında satmasına, böylelikle kullanıcıların kimliğinin ve değerinin bu bilgilere dayanarak belirlenmesine yol açıyor. İzleniyoruz’da bu yeni reklam dünyasını, onun dijital teknolojilerle arasındaki sorunlu ilişkiyi ve internet kullanıcıları için yapılan ciddi uyarıları okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İzleniyoruzYeni Reklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İzleniyoruzYeni Reklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz.

...eklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz ... izleniyoruz yeni reklam sektorunun elindeki kimligimiz ve degerimiz... ... . İstek Listesine Ekle. Hızlı Görünüm. Psikoterapistin El Kitabı. ...Kimliğimiz ve Değerimiz Yeni Reklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz. an be an gizlice izleme konusunda hükümetleri geride bıraktı. İzleniyoruz'da bu yeni reklam dünyasını... ...Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz %20 indirimli Dijital dünya, kullanıcılara an be an gizlice izleme konusunda hükümetleri geride bıraktı. İzleniyoruz'da bu yeni reklam dünyasını... İzle ... izleniyoruz yeni reklam sektorunun elindeki kimligimiz ve degerimiz... ... . İzleniyoruz'da bu yeni reklam dünyasını... İzleniyoruz'da bu yeni reklam dünyasını, onun dijital teknolojilerle arasındaki sorunlu ilişkiyi ve internet kullanıcıları için yapılan ciddi uyarıları okuyacaksınız. 10.92 €. İzleniyoruz'da bu yeni reklam dünyasını, onun dijital teknolojilerle arasındaki sorunlu ilişkiyi ve internet kullanıcıları için yapılan ciddi uyarıları okuyacaksınız. HİL YAYINLARI. Joseph Turow. İzleniyoruz Yeni Reklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz. Dijital dünya, kullanıcılara kuşkusuz birçok avantaj sunuyor. 22.10 TL. İzleniyoruz'da bu yeni reklam dünyasını, onun dijital teknolojilerle arasındaki sorunlu ilişkiyi ve internet kullanıcıları için yapılan ciddi uyarıları okuyacaksınız. İzleniyoruz da bu yeni reklam dünyasını. onun dijital teknolojilerle arasındaki sorunlu ilişkiyi ve internet kullanıcıları için yapılan ciddi uyarıları okuyacaksınız. ...Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz %20 indirimli Dijital dünya, kullanıcılara an be an gizlice izleme konusunda hükümetleri geride bıraktı. İzleniyoruz'da bu yeni reklam dünyasını... Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden İzleniyoruz: Yeni Reklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz. Halkla İlişkiler İnsan Kaynakları. İzleniyoruz: Yeni Reklam Sektörünün Elindeki Kimliğimiz ve Değerimiz. İzleniyoruz'da bu yeni reklam dünyasını, onun dijital teknolojilerle arasındaki sorunlu......