Ahlaki Düşünce ve Yargı

Yrd. Doç. Dr. Mustafa Şengün

Ahlaki Düşünce ve Yargı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-04
YAZAR Yrd. Doç. Dr. Mustafa Şengün
ISBN 6053202837
DOSYA FORMATI 12,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanlar, ahlaki düşünce ve yargıları toplumsallaşma süreci içinde kazanırlar. Bilim ve teknolojideki gelişmelerin yanı sıra, kitle iletişiminin daha etkin ve yaygın hâle gelmesi hem insanları ve toplumları değiştiriyor hem de çözülmesi gereken yeni ahlaki sorunlar ortaya çıkarıyor. Bu nedenle, zaman içinde insanların ahlaki düşünce ve yargıları da değişiyor. Değişimi takip edebilmek, ortaya çıkan yeni sorunları çözebilmek ve yeni toplumsal şartlara uyum sağlayabilmek, ahlak alanındaki araştırmaların devamlılığını gerektirmektedir. Dolayısıyla bu kitapta, ahlaki düşünce ve yargı gelişim süreci ve bu süreci etkileyen faktörler incelenmiştir. “Ahlaki Düşünce ve Yargı” adlı eser, içeriğinde yer alan etik, ahlak eğitimi ve değerler eğitimi konuları itibariyle ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine, araştırmacılara, akademisyenlere, öğretmenlere ve ahlak eğitimi ile ilgilenen herkese hitap etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ahlaki Düşünce ve Yargı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ahlaki Düşünce ve Yargı.

...r eğitimi konuları itibariyle ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine, araştırmacılara, akademisyenlere ... Ahlaki Düşünce ve Yargı ... ... Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden). İnsanlar, ahlaki düşün... #Ahlaki #Düşünce #Yargı #Ahlaki Düşünce #Düşünce ve #ve Yargı #Ahlaki Düşünce ve #Düşünce ve Yargı #Ahlaki... Bu nedenle, zaman içinde insanların ahlaki düşünce ve yargıları da değişiyor. Dolayısıyla bu kitapta, ahlaki düşünce ve yargı gelişim süreci ve bu süreci etkileyen faktörler incel ... Ahlaki Muhakeme ve Ahlaki Yargı | Forum ... . Dolayısıyla bu kitapta, ahlaki düşünce ve yargı gelişim süreci ve bu süreci etkileyen faktörler incelenmiştir. 25 TL. "Ahlaki Düşünce ve Yargı" adlı eser, içeriğinde yer alan etik, ahlak eğitimi ve değerler eğitimi konuları itibariyle ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine, araştırmacılara, akademisyenlere......