Bir Hayalin Peşinde

Jill Shalvis

Bir Hayalin Peşinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-11-10
YAZAR Jill Shalvis
ISBN 6059809320
DOSYA FORMATI 12,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Amy Michaels, Şanslı Liman’daki yeni hayatından oldukça memnundu. Kasabanın yerel restoranında çalışıyor,çikolata kulübünden arkadaşlarıyla vakit geçiriyor veunutmak istediği her şeyden uzaklaşabileceğine inanıyordu.Ancak eksik olan bir şeyler vardı: Huzur, umut ve aşk.Ve Amy bunları, Şanslı Liman’da bulmaya kararlıydı. Üstelikbu arayışında yalnız da değildi. Büyükannesinin yıllar önce bu kasabaya yaptığı ziyareti anlattığı ve her kelimesini ezberlediği günlüğü onun yardımcısı olacaktı.Yine de işler tam olarak istediği gibi ilerlemiyordu.İzinli olduğu ilk hafta sonu çıktığı dağ gezisinde,yanlış bir yola saparak kaybolduğunda,kendisini orman korucusu Matt Bowers’ın kollarında buldu.Ve Matt, onun için bu ıssız yerdeki her şeyden daha tehlikeliydi.Tutkuları alev almak için ufak bir kıvılcım beklerken, Amyaşkın çikolatadan daha tatlı olduğunu kısa sürede keşfedecekti. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Hayalin Peşinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Hayalin Peşinde.

... keder. tamam herkes ekmeğinin peşinde anlıyorum ama böyle yaparak daha fazla ilgi çekmiyor aksine ... Bir Hayalin Peşinde by Sadun Boro ... ... Birhayalinpeşinde | LinkedIn'de 43 takipçi | Merhaba. En önemlisi bunun için yaşıyorum ve hayal ediyorum. Bir defa görmek, bin defa duymaktan iyidir. ...Mahruki, Bir Hayalin Peşinde-Yedi Zirveler Batı Yarıküre ve Antarktika adlı kitabında, insanoğlunun kesit, başarı, tutku, kararlılık ve inançla dolu bir serüvenini daha içerden tanığı olarak anlatıyor. Kendisi diyorum çünkü bir hayalin peşinde deyince aklıma gezi bloğu değil, deniz pehlivan geli ... Bir Hayalin Peşinde | bkmkitap.com ... . Kendisi diyorum çünkü bir hayalin peşinde deyince aklıma gezi bloğu değil, deniz pehlivan geliyor :) İyi ki var Nasuh Mahruki. 28 yaşındaki Nasuh Mahruki Bir Hayalin Peşinde'de, bu kez dünyanın en soğuk coğrafyalarında tırmanıyor, bir yandan da öğrenmeye ve yaşamı sorgulamaya devam ediyor. HaberlerSeyahat Yazıları Yazarlar Yazıları İsmail Sarı Yazıları Bir hayalin peşinde, 53 ülke ve Sonrasında da bu duygunun peşine düştüm. Ben hayal ettikçe, bir adım daha seyahate yaklaşır oldum. 23.15 TL. Boro, 24 Temmuz 1952 de "Ling" adlı 11 metrelik bir yelkenliyle İngiltere'den Karayip Adaları'na kadar uzanan ilk açık deniz, Atlantik aşırı yolculuğunu bir İngiliz'le b...