Aşksın Sen

Ayça Sarıcı

Aşksın Sen
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-11-02
YAZAR Ayça Sarıcı
ISBN 6051800998
DOSYA FORMATI 8,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aldandım gülüşüne yalan olsa daAldırmadım hiç sevmediğin halde.Sevmiyor olsan da gül bir kez daha banaAşkı unutturur gülüşün aslında.Aşkı yazdım milyonlarca kereSeni anlattım hiç bilmeyenlereÇık artık ortaya sendeSevilmeyi anlat seyircilere.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşksın Sen i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşksın Sen.

... Ergen - Aşksın Sen). Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri ... Aşksın Sen - Gülben Ergen - Müzik - İzle / Netd ... . Gülben Ergen Aşksın Sen Videosunu İzlemek için İzlesene.com'a Tıkla! Sen şu icindekileri yurekliyce bagira bilseydin Gururunla cesaretine eşit durabilseydin Oyle yolalirdik ki inan Oyle temize Anla anla aşksin sen Cansin sen uykusuzlugum dalginligim Hep bu yuzden. ...Sen Aşksın Mp3 indir dur müzik yükle Sen Aşksın dinle sözleri oku, Sen Aşksın cepten mobil indir. Oynatma listesinden çıkar. YORUMLAR (Hakan Yeşilyurt ... Furkan Kızılay - Aşksın Sen Şarkı Sözleri - TR ... . Oynatma listesinden çıkar. YORUMLAR (Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın). Arjin Barak. ...açıkcası yalın'ın sesine ve yoruma da çok yakışan bir şarkı ve tipik bir yalın şarkısı sözler anlamlı ve nakaratı kafiyeli "aşksın sen ,cansın sen ,uykusuzluğum ve dalgınlığım hep bu yüzden..." Tenim deli olmuş, tenin tiryakisi, Kıramam zincirleri, çıkamam bu aşk kafesi. Sen erimeyen kar tanesi, Sen çiçeklerin prensesi, Sen vazgeçtikçe büyüyen, Aşksın aşksın sen. ya yüreğime ne demeli bir bilsen kendime dokunuşlarım bile sen kokuyor yıkayamıyorum ellerimi kokun beni asla terk etmiyor çıkmıyor içimden nedir bu? işte adını koyuyorum aşksın sen! Azalır geceler Bu dertler biter Sen üzülme,sen üzülme Ölürüm sana ben. Uzun uzun anlatıl...