Alemlere Örnek (s.a.s.)

Ragıb es-Sercani

Alemlere Örnek (s.a.s.)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-20
YAZAR Ragıb es-Sercani
ISBN 6055104542
DOSYA FORMATI 9,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, kainata gelen en yüce insanı, Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i tanıtmayı, tüm insanlığın hidayetindeki rolünü değerlendirmeyi, Onun nurunun ve hidayetinin alemlere yayılmasını sağlamayı ve batıyı düşmüş olduğu kötü durumdan kurtarmayı amaçlamaktadır. "Tevhid ve sünnet davetçileri genel islami merkezi”, Azizbillah camisinde "Bu Nebi’yi tanı” sloganıyla uluslararası Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i tanıtma yarışması düzenlemiştir. Yarışma ve davetiyeler dünyanın her tarafında duyrulmuştur.Bu yarışmada son eleme aşamasına ulaşan araştırmaların sayısı, -farklı dillerde olmak üzere- yüz seksene varmıştır. Araştırmalar arasında birinciliği kazanan, elinizde bulunan "Alemlere örnek” kitabıdır. (Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem kimdir?) Yarışmayı düzenleyen kurum, bu araştırmanın düzeyine varan ve ardından gelebilecek bir araştırma bulamadığı için, ikinci ve üçüncü ödülü vermemiştir.Bu kitap, yazarı Dr. Râgıb es-Sercânî tarafından, Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i kendisine yaraşır şekilde tanıtmak, müslümanlardan ve gayrimüslimlerden, doğululardan ve batılılardan olan tüm insanların Onun şahsiyetine yaklaşmaları ve Onun yüceliğini ve merhametini görmeleri adına bir girişimdir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Alemlere Örnek (s.a.s.) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Alemlere Örnek (s.a.s.).

...1 EFT İndirimi. Polen Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! 18 ... Alemlere Örnek (s.a.v.) Rağıb Es-Sercani | İslami Kitaplar Satış ... .75 TL. Araştırmalar arasında birinciliği kazanan, elinizde bulunan "Alemlere örnek" kitabıdır. (Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem kimdir?). 12.25 TL. Polen Karınca Yayınları Eserlerini En Uygun fiyat garantisi ile Şehadet Kitap'da bulabilirsiniz. İslami Kitap'da Zirve... Alemlere Örnek (s.a.v.) - Ragıb es-Sercani. Bu kitap, kainata gelen en yüce insanı, Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)'i tanıtmayı, tüm insanlığın hidayetindeki rolünü değerlendirmeyi... ..."âlemlere rahmet" olarak gönderdiği¸ Peygamberimiz Muham ... Peygamberimiz (Sav)'in Tüm Alemlere Örnek Olan Tevekkülü Forum... ... ... ..."âlemlere rahmet" olarak gönderdiği¸ Peygamberimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.) tanınmaya ve sevilmeye layık¸ değerli bir zattır. O'nu (s.a.v.) örnek edinirken sünnetine uymaya da gayret edilmel...