Diriliş ve Islah Önderleri

Abdüsselam Yasin

Diriliş ve Islah Önderleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-14
YAZAR Abdüsselam Yasin
ISBN 6054239344
DOSYA FORMATI 8,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarih boyunca, İslam ümmetinin velut rahminden, bu ümmetin derdini dert edinmiş büyük insanlar doğ-du. Bunlar İslam ümmetinin yıkılan binasını yeniden inşa edip eski azametine kavuşturmak ve İslam üm-metinin maruz kaldığı fikri, maddi ve manevi yıkımı durdurmak için güçleri nispetinde bir inşa faaliyetinde bulundular. Bu yüce ruhlu insanlar Allah yolunda mallarını, ilimlerini ve canlarını ortaya koydular. Küfrün azgın saldırılarına karşı cansiperane bir gayret ve azimle savaştılar. Yılların birikegelen enkazı altından silkinip ayağa kalktılar ve arkalarından fedakâr ve özgür ruhlu nesiller dirildi. Onlar tarihin yönünü, doğru mecrasına çeviren kutlu önderlerdir.Bu mutlak itaat dindarlığı yerine diriliş ve direniş ruhunu ikâme eden, bozgunculuğu ortadan kaldırıp ıs-lah etkinliğinde bulunan kutlu önderlere karşı bir vefa borcumuzun olduğunu hatırlamamız gerekmez mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Diriliş ve Islah Önderleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Diriliş ve Islah Önderleri.

...lah önderleri. Abdusselam Yasin. Divan kitap ... Diriliş ve Islah Önderleri-Palme Kitabevi ... . Abdüsselam Yasin. Tarih boyunca, İslam ümmetinin velut rahminden, bu ümmetin derdini dert edinmiş büyük insanlar doğdu. Bunlar İslam ümmetinin yıkılan binasını yeniden inşa edip eski azametine... Diriliş ve Islah Önderleri. Abdüsselam Ya DİVAN KİTAP. Onlar tarihin yönünü, doğru mecrasına çeviren kutlu önderlerdir.Bu mutlak itaat dindarlığı yerine diriliş ve direniş ruhunu ikâme eden... Diriliş ve Islah Önderleri. Abdüsselam ... Diriliş ve Islah Önderleri ... ... Diriliş ve Islah Önderleri. Abdüsselam Yasin. HAVALE :12,62 TL %1 EFT İndirimi. çeviren kutlu önderlerdir.Bu mutlak itaat dindarlığı yerine diriliş ve direniş ruhunu ikâme eden bozgunculuğu... Diriliş Ve Islah Önderleri adet. Sepete Ekle. Bu mutlak itaat dindarlığı yerine diriliş ve direniş ruhunu ikâme eden, bozgunculuğu ortadan kaldırıp ıs-lah etkinliğinde bulunan kutlu önderlere karşı bir... Onlar tarihin yönünü, doğru mecrasına çeviren kutlu önderlerdir. Bu mutlak itaat dindarlığı yerine diriliş ve direniş ruhunu ikâme eden, bozgunculuğu ortadan kaldırıp ıslah etkinliğinde bulunan kutlu... Diriliş ve Islah Önderleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu mutlak itaat d...