Devletle Hasbihal

Hasan Külünk

Devletle Hasbihal
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-29
YAZAR Hasan Külünk
ISBN 6059960533
DOSYA FORMATI 8,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

12 Eylül sonrasında kayalara çarpıp parçalanmış dalgalar gibi güçsüz düştüm. Nasıl olmasın ki, gençliğinin en güzel, en güçlü yıllarını, Allah'ın adaletini dünyaya sunmak uğruna kullanıyorsun ve bir sabah uyandığında birileri "Herşey bitti, hadi bakalım yerlerinize" diyor. Bunu kabul etmek ve sindirmek kolay değildi elbette, ama neylersin ki virân olası hanede evladu iyal vardı. Tarihimizi zamanın büyüklerinden dinleyip, 1960 sonrasını bizzat yaşadım. Asırlarca süren tarihimizde, dış mihraklar devletimizde kardeşi kardeşe düşürmek gayretinden hiç vazgeçmedi. Yaşanan elim olayları üzüntüyle izledim ve istedim ki gençliğimde bana ışık tutanların ışığını, sizlere ulaştırayım. Hiçbir zaman unutmamalıyız ki: Biz bu coğrafyaya mağaralardan çıkıp gelmedik. Mâvera'dan, Merv’den, Horasan'dan, Buhara’dan, Semerkant’tan, hâlâ hayranlıkla seyredilen abidelerin içinden geldik. O abideleri dike dike geldik. Asırların biriktirdiği dertleri çöze çöze geldik. Dövüşe dövüşe geldik ama dövüşmeye gelmedik.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Devletle Hasbihal i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Devletle Hasbihal.

... tarihin gerilerine çekip sonra geleceğe yönlendiriyor ... Devletle Hasbihal - Hasan Külünk- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adr ... . (Tanıtım Bülteninden). 13.52 TL. 12 Eylül sonrasında kayalara çarpıp parçalanmış dalgalar gibi güçsüz düştüm. Nasıl olmasın ki, gençliğinin en güzel, en güçlü yıllarını... Devletle Hasbihal-Bilgeoğuz Yayınları-9786059960533-Hasan Külünk-%32 indirimli-12 Eylül sonrasında kayalara çarpıp parçalanmış dalgalar gibi güçsüz düştüm. Devletle hasbihal eden Külünk, oku uzağa atmak için ... Devletle Hasbihal [Kategorisiz Ürünler] ... . Devletle hasbihal eden Külünk, oku uzağa atmak için yayın geri çekilmesi gibi okuyucuyu önce tarihin gerilerine çekip sonra geleceğe yönlendiriyor....