National Geographic Kids Köpekler Hakkında Her Şey

Kollektif

National Geographic Kids Köpekler Hakkında Her Şey
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-06
YAZAR Kollektif
ISBN 6053334910
DOSYA FORMATI 8,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Köpek nedir? Gibi bir soruyla başlayarakbu sıra dışı yeteneklere ve güçlere sahip hayvanların dünyasına dair yazılmış son derce kapsamlı, okuması da bir o kadar keyifli bir kaynak.Bir köpeğin rüyasında neler gördüğünü merak ediyormusunuz ?. Havlamalarından bile biz insanların sorumlu olduğu köpeklerin, atalarından aldıkları bazı içgüdüsel özelliklerini bugün bile hala nasıl koruduklarını ve çok daha fazlasını keşfetmeye hazırmısınız.Köpekler Hakkında Her Şey ile yavrularla oynayın, kurt gibi uluyun ve deliler gibi havlayın.Golden retrieverlar, toy kanişler, kırma melezler, sevimli minik köpek yavrularıyla ve daha birçok favori köpek arkadaşlarınızla tanışın. Köpeklerin nereden geldikleri, neden havladıkları ve nasıl iletişim kurduklarıyla ilgili bilgilere dalın. Köpeklerin neden kemik sakladığını, neden çamurda yuvarlandığını ve günlerini nasıl geçirdiklerini keşfedin. Bir de test yaparak hangi tüylü dostun size uygun olduğunu keşfedin. Bir de test yaparak hangi tüylü dostun size uygun olduğunu öğrenin. Sonra da zekânızı test ederek köpekler hakkında neler öğrendiğinizi görün. Her şeyi öğrendiniz mi? Tebrikler! Artık siz de bir köpek uzmanısınız!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz National Geographic Kids Köpekler Hakkında Her Şey i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap National Geographic Kids Köpekler Hakkında Her Şey.

...er öğrendiğinizi görün. Her şeyi öğrendiniz mi? Köpekler Hakkında Her Şey ile yavrularla oynayın, kurt gibi uluyun ve deliler gibi havlayın ... National Geographic Kids Köpekler Hakkında Her Şey - 23.33 TL... ... . Sonra da zekânızı test ederek köpekler hakkında neler öğrendiğinizi görün. Her şeyi öğrendiniz mi? Alış-Veriş Listeme Ekle. National Geographic Kids Köpekler Hakkında Her Şey. Köpekler Hakkında Her Şey ile yavrularla oynayın kurt gibi uluyun ve deliler gibi havlayın. YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. National Geographic Kids - Köpekler Hakkında Her Şey. Görüntüleme: 416. Yayınevi : National Geographic Kids. Yazar ... National Geographic Kids - Köpekler Hakkında Her Şey ... . YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. National Geographic Kids - Köpekler Hakkında Her Şey. Görüntüleme: 416. Yayınevi : National Geographic Kids. Yazar : Becky Baines,Gary Weitzman. Beta Kids. Kdv Oranı % 8,00. Köpek nedir? Köpekler Hakkında Her Şey ile yavrularla oynayın, kurt gibi uluyun ve deliler gibi havlayın. National Geographic uzmanlarının inanılmaz fotoğrafları köpek balıklarının gizemli dünyalarını bu kitapta önünüze seriyor. 19.54 TL. Köpekler Hakkında Her Şey ile yavrularla oynayın, kurt gibi uluyun ve deliler gibi havlayın. Golden retrieverlar, toy kanişler, kırma melezler, sevimli minik köpek yavrularıyla ve daha birçok... Kolektif. Köpek nedir? Gibi bir soruyla başlayarakbu sıra dışı yeteneklere ve güçlere sa...